Bydlení

Nových bytů v Praze není mnoho. V Prosek Parku zbývá několik posledních

Nic netrvá věčně, dokonce ani výstavba rozsáhlého developerského projektu Prosek Park. FINEP ho zakončil třináctou etapou tvořenou dvěma bytovými komplexy. S ohledem na dispozice 1+kk až 4+kk je zjevné, že počítá s různorodou skladbou rezidentů.

Poslední fáze výstavby již tak skvělou reputaci úspěšného projektu zase o něco posílí. Prosek Park XIII nabízí výjimečně kvalitní, komfortní a originální bydlení. Budovy spadají do kategorie energetické třídy B – na své si tak přijdou rezidenti preferující nízké provozní náklady. Kombinace moderních architektonických prvků, vzdušnosti, důrazu na dostatek přirozeného světla a možnost zařízení vnitřních prostor dle vlastních potřeb je neodolatelná. Nemůže být pochyb, že byty Praha 9 patří k tomu nejlepšímu, co pražský realitní trh momentálně nabízí.

Pamětníci by současný Prosek nepoznali

Zájemci o novostavby v Praze moc dobře vědí, že kvalita bydlení nezávisí pouze na samotném bytu. Klíčovou roli hrají i tyto vlastnosti lokality: občanská vybavenost, dopravní dostupnost, bezpečnost a v neposlední řadě i možnosti volnočasového vyžití. Nutno podotknout, že současná podoba Proseka plně odpovídá požadavkům náročných rezidentů.

Pražský Prosek v minulosti měnil tvář. Nyní patří k moderním centrům metropole a nabízí spoustu zelených ploch, míst jako stvořených pro děti a rodiče, sportoviště i široké spektrum služeb. V docházkové vzdálenosti nechybí ani jesle, mateřská škola, základní školy, gymnázium a střední průmyslová škola. Jinými slovy vše, co od života v hlavním městě čekáte. Rychlý přesun do centra umožňuje nová stanice metra („C“ – Střížkov).

Kdo zaváhá, nebydlí

Snad jedinou nevýhodou Prosek Parku je omezený počet bytů v nabídce. Pokud je pro vás prodej bytů Praha aktuálním tématem, dlouho se nerozhodujte. Závěrečná etapa bude brzy kompletně rozprodána. Více se o ní dozvíte na www.finep.cz.


Related posts

Dětský koutek: Zahradní nábytek

no-media.cz

Lze si vzít hypotéku bez našetřených peněz radí Aplikant.cz

no-media.cz

Jak zastínit balkon nebo terasu?

svet zeny