Reklamní články

Nůžkový stan 3×6

Údržba automobilu během letních měsíců není náročná, zima však ukáže majitelům automobilů nevýhodu zimní sezóny. Auto je pokryto mokrým listím nebo sněhem a zamrzlý led na oknech se těžko odstraňuje při teplotách okolo bodu mrazu. Příprava automobilu na jízdu je velmi časově náročná. Tento čas si majitelé vozidla musí najít a to tím, že spíše vstanou. Vždyť stihnout dohodnuté termíny nebo dostat se včas do práce je prioritou.

Pokud chcete mít své auto chráněno před nežádoucími vlivy počasí, ideální volbou je nůžkový stan 3×6.

Stan s bočními stěnami je snadno skládatelný, mobilní a je k dispozici v různých verzích. Podle intenzity používání si můžete zvolit stan s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. K dispozici jsou v různých velikostech, barvách připravené k okamžité expedic.

Dostupná alternativa namísto garáže

Zastřešení automobilu nůžkovým stanem 3×6 nabízí levnou variantu. Ne každý majitel vozidla má uzamykatelnou garáž. Stan zároveň chrání vozidlo před nečistotami a mrazy, které by mohly zhoršit komfort jízdy. Plachty jsou nepromokavé a mají vysokou úroveň UV ochrany. Boční stěny chrání auto před vnějšími vlivy, jako jsou sníh, led, silné sluneční paprsky, padající větve a větvičky nebo nečistoty z hmyzu a ptáků.

Nůžkový stan 3×6 lze umístit na jakémkoli místě. Určitě vás potěší jeho všestranné použití. Může být použit jako baldachýn na párty nebo terasový přístřešek.

Balení obsahuje konstrukci, tři plné stěny, střechu a kotvící kolíky. Každý stan by měl být správně ukotven a postavený na pevném základě. Na sekundární kotvení lze použít zátěžové vaky nebo ocelové závaží. Zátěžové vaky můžete naplnit pískem nebo štěrkem a hmotnost jednoho vaku po naplnění je 14 kg Je jich možné objednat na sety.

Chraňte své auto před počasím a buďte připraveni na zimní období s nůžkovým stanem 3×6.

Related posts

LANXESS prostřednictvím technologie X-Biomer přispívá k využití odpadu z kožedělného průmyslu

no-media.cz

Seznamka randino.cz je příjemné místo k seznámení

no-media.cz

Jak ušetřit při koupi notebooku

no-media.cz