Zprávy

Oblíbené místa na autokempy v ČR

Máte rádi stanování, kde jednoduše přijedete na místo, kde chcete rozložit stan a mít tak vše po ruce? Nebo jedete s karavanem a potřebujete k tomu vyhrazené místo, kde zapojíte i kabel na elektriku? Vybrali jsme 3 oblíbené místa v ČR.

Autocamp Merkur (Pasohlávky).

Přírodní koupaliště Pasohlávky jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Najdete zde pláže, brouzdaliště, dětské hřiště, restaurace a obchody. V blízkosti jsou i golfové hřiště.

Přírodní koupaliště Pasohlávky se nacházejí v jižních Čechách, cca 10 km od města Blatná a asi 25 km od města Písek. Pasohlávky jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Najdete zde pláže, brouzdaliště, dětské hřiště, restaurace a obchody. V blízkosti jsou i golfová hřiště.

Koupaliště Pasohlávky jsou rozděleny na dvě části. V horní části se nachází pláž, brouzdaliště, dětské hřiště a restaurace. V dolní části je koupaliště s velkou plochou pro koupání, dále jsou zde bazény, tobogány, skluzavky a další atrakce.

Koupaliště Pasohlávky jsou otevřeny od června do září.

TIP: Pro větší dobrodružství zkuste offroad karavan, kde nejste limitování „hezkou cestou“

Dolce Camping (Trutnov)

Dolce Camping je nový kemp, který se nachází přímo v Trutnově. Kemp je situován v klidné části města a nabízí komfortní ubytování v moderních stanech a karavanech.

Kemp je vhodný pro všechny věkové kategorie, a to především pro rodiny s dětmi. Pro děti je připravena velká zahrada s houpačkami, prolézačkami a dalšími atrakcemi. Na kempu je k dispozici také bazén, tenisové kurty, minigolf a další sportoviště.

Pro milovníky přírody je k dispozici řada cyklostezek a turistických tras. Kemp je vhodný pro všechny, kteří hledají klidné a pohodlné ubytování v blízkosti přírody.

Kemp Vranovská pláž (Vranov nad Dyjí)

Kemp Vranovská pláž je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Nachází se v krásném prostředí na břehu řeky Dyje, v blízkosti zámku Vranov nad Dyjí. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, pro turisty i cykloturisty. Nabízí ubytování ve stanech, karavanech či chatkách, stravování, sportovní vyžití a další služby.

Kemp Vranovská pláž se nachází v krásném prostředí na břehu řeky Dyje, v blízkosti zámku Vranov nad Dyjí. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, pro turisty i cykloturisty. Nabízí ubytování ve stanech, karavanech či chatkách, stravování, sportovní vyžití a další služby.

Related posts

Úspěšná PPC správa: Klíč k větší viditelnosti

no-media.cz

Mimozemšťané ve filmech

no-media.cz

Nejlepší telefony Huawei v češtině

no-media.cz