Reklamní články

Outdoor obchod Bratislava

Na trhu je dnes množství outdoorových obchodů nabízejících široké spektrum produktů vhodných pro jakoukoliv aktivitu a do jakéhokoli počasí. Navzájem se předbíhají v akčních nabídkách a v pestrosti sortimentu. Nabádají nás, abychom kupovali stále více a více, každý starý model vyměnili za nejnovější, zatímco to my reálně ani nemáme šanci vynosit. Doba konzumu se na nás valí jako tsunami, a když ji nezastavíme, naše planeta nám to nepříjemně oplatí.

Jedinečný koncept outdoor obchodu v Bratislavě

Ale ne všichni prodejci jsou z jednoho těsta. Bratislavský outdoor obchod Wilderoben ne nadarmo ve své specifikaci používá „eko“. Své zákazníky se snaží vést k tomu, aby kupovali pouze nezbytné věci, zato vysoce kvalitní a spolehlivé. Wilderoben se drží hesla, že outdoorové věci nám pomáhají naplno si užívat přírodu, a proto by k ní měli být i šetrné.

Zodpovědné outdoorové značky

Své zodpovědné podnikání zakládá na spolupráci se zodpovědnými značkami. Jsou to značky, které si dávají záležet na korektním vztahu se zákazníkem, se zaměstnanci a s životním prostředím. Jejich produkty jsou technologickou špičkou, aby následovaly heslo „kupuj méně, používej víc“. Pro výrobu svých produktů zajišťují spravedlivé a humánní pracovní podmínky. Používají recyklované a organické materiály s využitím ekologické přepravy, čímž přispívají ke snižování své ekologické stopy. Samozřejmostí odpovědných značek je i nejlepší servis a nabídka doživotní záruky na své produkty.

Turistické boty, termoprádlo, kalhoty, mikiny, bundy i batohy

Ve Wilderoben seženeš všechno, co potřebuješ na svou výpravu do hor. Ať už jsi aktivní sportovec, nebo jen lehký výletník, správně zvolené a kvalitní vrstvy oblečení ti umožní prožít den v přírodě naplno. Už víš, že můžeš mít při výběru produktů od značek Patagonia, Topo Designs, KAVU, Looking For Wild a Danner čisté svědomí. Už si můžeš být jistý, že každý jeden produkt tě podrží tam, kde to budeš potřebovat, a ty se ho na oplátku nikdy nebudeš chtít vzdát. Dobré věci s námi zůstávají dlouho, ty špatné se hromadí na skládkách. Udělej něco pro naši planetu i ty a zamysli se, co skutečně potřebuješ a jaké kvalitativní parametry by daná věc měla splňovat. V bratislavském outdoor obchodě Wilderoben ti s výběrem rádi poradí.

Related posts

Vyberte si lyžařské brýle, které vám dokonale sednou 

no-media.cz

LANXESS prostřednictvím technologie X-Biomer přispívá k využití odpadu z kožedělného průmyslu

no-media.cz

Reklamní předměty s potiskem – propagace, která má nápad

no-media.cz