Bydlení

Péřové sady jako vhodný dárek od Ježíška

Marně přemýšlíte nad hodnotným dárkem k Vánocům pro vaše blízké? Mohou jím být praktické péřové sady obsahující přikrývku a polštář s husím peřím. Péřové peřiny a polštáře udělají radost těm, kteří si své bydlení teprve zařizují i těm, kteří si své spaní už vyřešili. Péřová přikrývka a polštář navíc se totiž vždy hodí.   

Hodnotný dárek, který nemusí být překvapením

Pokud chcete, aby váš dárek měl hodnotu, byl praktický a přitom nelpíte na tom, aby byl pro vaše blízké překvapením, péřové peřiny a polštáře jsou tím pravým, co můžete pod stromeček nadělit. Právě u tohoto typu dárku je možná lepší, když se na něm předem domluvíte. Je totiž těžké usuzovat, zda mají dotyční rádi spaní pod peřinou v klasickém rozměru, nebo upřednostňují velkou francouzskou deku. U nás seženete péřové přikrývky v rozměru 140×200, 160×200, 200×200 a 200×220. 

Pokud chcete být opravdu štědří, nadělte 100% prachové peří

Chcete-li vašim blízkým darovat maximálně komfortní spaní, pořiďte jim péřové peřiny a péřové polštáře v nejvyšší možné kvalitě. Péřové přikrývky s označením LUXUS mají náplň ze 100% prachového peří. Jsou proto tím nejlepším, co můžete pro vaše blízké chtít. Spolu s peřinou s husím peřím darujete i kvalitu, pohodlí a komfort. 

Náhradní péřová peřina a polštář se vždycky hodí

Je hezké nabídnout se s dárkem coby peřina a polštář z husího peří těm, kteří své bydlení teprve zařizují. Vždyť peřina a polštář patří k základnímu vybavení. Sada péřové přikrývky a polštáře potěší především ženy, které uvítají kvalitní výbavu. 

Vedle však nebudete ani v případě, že sada přikrývky a polštáře poputuje k těm, kteří už mají své spaní vyřešené. Náhradní polštář a peřina jednoduše poslouží návštěvám. 

Pokud se vám peřina a polštář z husího peří bude zdát pod stromečkem málo, doplňte tento dárek i o povlečení. Teprve pak bude sada pro spaní kompletní. Jen pozor, aby si vaši blízcí pod stromečkem po rozbalení dárků rovnou neustlali.

Related posts

Kancelářské židle: klíč k pohodlnému a efektivnímu pracovnímu prostředí

PH

Dům a zahrada: Co před letem nezanedbat

no-media.cz

Žižkov je místem, které se bude líbit nejen mladým rodinám

no-media.cz