Reklamní články

Podnikatelská půjčka má jasně stanovené parametry

Potřebujete krátkodobý úvěr, protože vám stojí v cestě nečekané výdaje? Půjčit si můžete také jako živnostník, stačí splnit základní podmínky. Které to jsou? Ověření identity, bankovního účtu a také uvedení platného IČO, které bude následně ověřeno. Ano, je to administrativně nenáročná cesta k finanční injekci. Další výhodou je zcela svobodný výběr částky, kterou aktuálně potřebujete. Dveře jsou otevřené a stačí do nich jen vejít! Konkrétní důvody si můžete nechat pro sebe. Peníze mohou sloužit na vybavení dílny, kanceláře nebo například na reklamu, vše je tady naprosto volné.

Jaké částky jsou k dispozici?

Je to právě podnikatelská půjčka, která nabízí velkou svobodu všem zájemcům. Neptá se, jak dlouho už působí ve svém oboru. Šance se tedy otevírá i pro nováčky, ozvat se mohou také ti, kdo už jsou aktivní dlouhé roky. Podobné věci o schválení nerozhodují, důležité je jen, aby se zájemce prokázal jako podnikatel. Kolik si lze půjčit? A jaké nastavení lhůty splatnosti připadá v úvahu? Variant je připravena celá řada, záleží tedy jen na konkrétních okolnostech, které vás vedou přímo k žádosti. Řeč čísel napoví!

  • 5 000 Kč je minimální suma, o které lze uvažovat. Hodí se například na drobné elektro?
  • 30 000 Kč je maximum, více si už půjčit nelze. Pořídíte si vhodný nábytek do své kanceláře?
  • Lhůta splatnosti má jasně stanovené parametry. Vyberte si proto v rozmezí 7 a 30 dní.

První půjčka zdarma je otevřená

Stačí jen minimum osobních údajů, půjčka pro podnikatele je k dispozici také všem nováčkům, kteří splní několik základních podmínek. První půjčka zdarma je oblíbencem moderní doby, zde je také připravena, její maximum je 8 000 Kč a 14 dní splatnosti. Stačí dodržet tento termín a splatit svůj dluh včas. Ozvat se může kdokoliv, bez ohledu například na obor působnosti.

Related posts

Jaký konstrukční systém dřevostavby zvolit?

no-media.cz

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

no-media.cz

Co lze poslat do vězení?

no-media.cz