Bydlení

Pošťák zvoní třikrát

Chcete vědět, kdo je u vašich dveří, i když jste pryč od domova?

Když přijde na vědomí, kdo je u vašich dveří předtím, než ji skutečně otevřete, není nic lepšího než video doorbell.

Domácí zvonek

Koneckonců, kukátka se mohou rozmazat, mokrým a fyzicky zablokovat, což znamená, že možná nevíte, kdo je na druhé straně, ať už je to příbuzný, váš soused, pizzerie nebo úplně cizí.

Video doorbell eliminuje tyto možnosti, což vám pomůže cítit se bezpečněji ve svém domě. Bez ohledu na to, zda jste doma, nebo ne, budete moci vidět, kdo přijde a-knockin ‚, a dokonce slyšet a mluvit s osobou stojící na prahu.

Pokud jste jako my, pravděpodobně jste si v poslední době všimli více zlodějů v České republice?

Podle nedávné zprávy o statistice kriminality FBI se v průběhu jednoho roku odhadovalo 1,5 milionu celosvětových vloupání, z nichž více než 70 procent bylo obytných. Překvapivě se většina těchto zločinů vyskytla během denního světla, přičemž přístup získal přes dveře nebo okno.

Domácí video zvonek

Jeden snadný způsob, jak chránit před krádeží majetku, domácí invazí, verandy pirátů a dokonce nechtěnými poradci, je určit, kdo je u vašeho domova před otevřením dveří.

Zadejte Video Doorbell, první řadu obrany pro majitele domů, která nejenže umožňuje vidět a mluvit s tím, kdo je venku, ale také zaznamenává záběry návštěvníků, kteří se přiblíží k vašim dveřím, když jste pryč nebo nemůžete odpovědět.

Related posts

Péřové sady jako vhodný dárek od Ježíška

no-media.cz

Rodinná firma z Vysočiny dosáhla mezinárodního úspěchu

no-media.cz

Zlato si z German Innovation Awards odváží MUTEO od SAPELI

no-media.cz