Pro muže

Potěšte svou drahou polovičku

Mezinárodní den žen: kdo by tento významný den neznal? Každoročně 8. března vzdáváme hold ženám. Ať už jde o kohokoliv – přítelkyni, manželku, maminku či dceru, jedná se v životě každého z nás o velmi důležité osoby. A čím v tento významný den potěšit svou drahou polovičku? Ať už v rámci MDŽ nebo jen proto, že chcete své drahé polovičce udělat radost, máme pro vás pár tipů.

Projevte své drahé polovičce lásku!

Mezinárodní den žen je dnem, kdy můžete své drahé dokázat, že ji máte opravdu rádi. Udělejte jí radost a překvapte nečekaným dárkem! Své city můžete vyjádřit například hmotným dárkem nebo zážitkem. Jistě ji dobře znáte a víte, co by ji potěšilo.  Pokud však stále tápete a hledáte inspiraci, máme pro vás neotřelé nápady, jak vaší drahé polovičce udělat radost.

Povečeřte v netypické restauraci

Restaurace je klidným místem, kde se dobře najíte a popovídáte. Dejte si s výběrem restaurace záležet. Vyberte tu, kde bude vám i vaší drahé chutnat. Pokud má ráda většinu jídel, zvolte netypickou restauraci, například mexickou, indickou nebo zaměřující se na sushi, steaky či burgery. Nevšední zážitek naopak zažijete ve středověké krčmě.

Prožijte den v ZOO

ZOO rozhodně není jen pro děti. Při příjemné procházce se dozvíte o životě zvířat a zhlédnete krmení různých živočišných druhů. Mezi nejnavštěvovanější zoologické zahrady patří ta v Praze, Brně, Liberci a Plzni. V pražské ZOO můžete i poobědvat v restauraci, a poté se vydat do nedaleké botanické zahrady. Pokud chcete zažít opravdu nevšední zážitek, můžete vzít svou partnerku do Safari parku Dvůr Králové, kde se můžete následně i ubytovat a strávit tak krásný víkend. 

Vyrazte na wellness víkend

Wellness pobyty jsou všeobecně velmi oblíbené. Nabídek je bezpočet a obrátit se můžete na nějaký prověřený slevový portál. Příjemný den prožijete na malebném zámku, v lázních i v resortech stojících uprostřed krásné přírody. Užijete si nejen společné chvíle, ale i relax v bazénu, sauně a při masážích

Proleťte se balonem

Vyhlídkový let je sice adrenalinový, zato velmi ohromující zážitek. Za dobrého počasí bude pro každého nezapomenutelným. Let balonem můžete objednat přímo na Mezinárodní den žen nebo zakoupit poukaz s platností až na dva roky. Zařídit můžete balon pro více pasažérů či privátní let pro dvě osoby. Startuje se ze standardních míst, popřípadě z vámi zvoleného místa.

Připravte partnerce překvapení u vás doma

Miluje vaše přítelkyně filmy, dobré víno a chutné jídlo? Pak pro ni uspořádejte filmový večer! Ukažte jí, že i vy se v kuchyni neztratíte a že máte dobrý vkus na víno i filmy. Pokud nejste zdatný kuchař, kupte delikatesy a udělejte chuťovky. Připravte několik filmů a dejte přítelkyni vybrat, na co se budete dívat.

Naplánujte plavbu po Vltavě

Není nic romantičtějšího než plavba lodí večerní Prahou s osvětlenými památkami a budovami na nábřeží. Taková plavba je vždy spojená s večeří a popíjením vína nebo šampaňského. Na některých lodích se dokonce můžete setkat s živou hudbou a neomezenou konzumací jídla během plavby.

Pohledem na osvětlený Pražský hrad dodá vaší plavbě tu správnou romantiku.

Zůstaňte u klasických dárků

Každou ženu potěší, když dostane puget růží, šperk nebo bonboniéru. Koneckonců kvalitní čokoláda má i mírné afrodiziakální účinky. Vaše přítelkyně bude šťastná i za osobní dárek symbolizující vaši lásku, například plyšového medvídka držícího srdíčko, společnou fotografii nebo můžete také pořídit trička pro zamilované páry, které si následně společně obléknete. Pokud však chcete být originální, můžete zvolit i vlastní potisk na tričko a ukázat tak, že vám na ní opravdu záleží

I když vaše partnerka tvrdí, že Mezinárodní den žen neslaví, každou potěší, když pro ni připravíte nějaké překvapení. Ukažte ženě nejen v tento den svou romantickou stránku a projevte jí dárkem nebo zážitkem svou lásku!

Related posts

Vysokozdvižné vozíky přináší nejen do skladů spoustu benefitů

PH

Výběr zahradního kolečka: Myslete na materiál, hmotnost a velikost

no-media.cz

Nejideálnější cvičení pro muže malého vzrůstu

no-media.cz