Zprávy

Potřebujete provést utěsňování netěsností za provozu? Víme, kde vám pomohou

V provozu, výrobě se může mnoho společností setkat s tím, že dojde k poruše či běžnému opotřebování materiálu a potrubí nebo jiná část zařízení začne netěsnit. Pak je nutné nechat spoje nově utěsnit tak, aby nedocházelo k jakýmkoli netěsnostem. Za tímto účelem můžete oslovit TRANSFER TECHNOLOGIÍ a.s. z Lomu u Mostu.

Společnost s mnohaletou tradicí a obrovskými zkušenostmi

Společnost TRANSFER TECHNOLOGIÍ a.s. vznikla jako dceřiná společnost Chemopetrolu a.s. v roce 1994. Počátky metody odstraňování netěsností ale proběhly již v roce 1975. Od roku 2016 provozuje společnost zámečnickou a obráběcí dílnu. Je vlastníkem certifikátu systému managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2016 od spol. United Registrar od Systems Czech s.r.o.

Dnes je hlavní činností společnosti nedestruktivní utěsňování netěsností za provozu bez přerušení jeho chodu. Vedlejší činností jsou individuální kovovýroba a obrábění dle přání klientů. Tým zahrnuje vyškolené top specialisty s mnohaletou praxí v oboru utěsňování s nejmodernějšími technologiemi firmy PETROSEAL. Zajištění potřebného profesionálního mechanického zařízení a vybavení je samozřejmostí.

K hlavním zákazníkům firmy patří UNIPETROL RPA, s.r.o., jednotka Rafinérie Litvínov a jednotka Rafinérie Kralupy.

Odstranění různých typů netěsností bez přerušení výroby

Metoda francouzské společnosti PETROSEAL s dlouhodobou účinností je spolehlivá a nedestruktivní, řeší problém průmyslového zabezpečení při plné ochraně životního prostředí. Je možné tak odstranit netěsnosti bez přerušení výroby. Postupy lze použít na utěsnění provozních médií v plynném i kapalném stavu. Kvůli bezpečnosti není vhodné utěsňovat kyslík, vodík, chlor, fluorovodík a kyanidy v jakékoli formě.

Způsoby odstranění netěsností

Lze použít několik způsobů, a to objímkami, speciálně vyrobenými boxy, standardními předem vyrobenými boxy i speciálními G svěrkami.

Inženýrské oddělení je připraveno vyřešit potíž s netěsnostmi, stejně jako specialisté firmy jsou ochotní a erudovaní k technickým konzultacím a následnému odstranění poruch na místě, kde problém vzniká.

Informujte se na utěsňování žíravin i další na ttech.cz. Jistě vše proběhne k vaší spokojenosti.

Related posts

Mimozemšťané ve filmech

no-media.cz

Losos jako symbol cykličnosti života

no-media.cz

Úspěšná PPC správa: Klíč k větší viditelnosti

no-media.cz