Reklamní články

Přemek Forejt, Michal Krčmář a další si zahrají hokej po boku zaměstnanců firmy ELTON. Akce podpoří nemocné děti

V pondělí 23. října se v Novém Městě nad Metují uskuteční charitativní hokejové utkání. Osobnosti českého sportu a showbyznysu nastoupí společně se zaměstnanci ELTON hodinářské proti místnímu týmu. Veškerý výtěžek půjde na pomoc dětem, které trpí takzvanou nemocí motýlích křídel, a jejich rodinám.

Zápas začne v osmnáct hodin na místním stadionu. Hokejoví fanoušci a všichni, jenž chtějí podpořit malé pacienty, jsou srdečně zváni. Za tým ELTON hodinářská budou hrát šéfkuchař Přemek Forejt, biatlonista Michal krčmář a další sportovní celebrity. Proti nim se postaví hráči TJ Spartak Nové Město nad Metují.

Všechny peníze vybrané na vstupném poputují na dobročinné aktivity organizace DEBRA. Ta se zabývá pomocí všem lidem, kteří nemocí motýlích křídel trpí.

V Česku trpí touto zákeřnou chorobou několik stovek lidí. Jde o vzácné vrozené onemocnění a zatím jej neumíme léčit. Projevuje se extrémní citlivostí pokožky, takže pacienti nezažijí den bez bolesti. Jejich pokožka je křehká „jako motýlí křídla“, proto se nemoc nazývá právě takto. I mírný tlak či tření způsobuje tvorbu puchýřů a bolestivých, otevřených ran na kůži i sliznicích. Díky specializované lékařské péči se ale daří život pacientů výrazně zlepšovat.

DEBRA poskytuje odborné poradenství, šíří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Také se zapojuje do výzkumu ohledně nemoci a funguje v rámci mezinárodní organizace DEBRA International.

Hokejové klání se uskuteční díky společnosti ELTON. Tato firma je proslulá zejména výrobou prémiových náramkových hodinek PRIM. Navazuje na hodinářskou tradici Nového Města nad Metují, jejíž kořeny sahají až do poloviny minulého století. ELTON hodinářská a Nové Město nad Metují k sobě zkrátka patří.

Přijeďte podpořit charitativní hokejový zápas, užít si skvěle strávený večer a přispět tím na dobrou věc. Více informací o spolku DEBRA najdete na www.debra.cz.

Related posts

Výhodou montovaných garáží je jejich cena i provedení

no-media.cz

SEO optimalizace

no-media.cz

Jaké nástroje využívat v PPC reklamách?

no-media.cz