Reklamní články

Proč používat pro firmu virtuální sídlo?

Fakt, že fyzicky nejste majitelem žádné zasedací místnosti ani si žádnou kancelář nepronajímáte ještě neznamená, že nemůžete své klienty uvést do luxusní kanceláře, která disponuje vším potřebným. Řešením je virtuální sídlo. Jak funguje?

Ne každý podnikatel má svou kancelář

Je jasné, že ne každý podnikatel, ještě spíše ten začínající, disponuje vybavenou kanceláří. Někteří z nich řeší svou činnost doma nebo ve své firmě opravdu nemají žádný prostor navíc. Aby si své klienty nemuseli zvát do obýváku, z čehož by zbytek rodiny nadšený určitě nebyl, mohou využít virtuální sídlo firmy.

Virtuální sídlo má řadu výhod:

  • umožňuje podnikateli splnit povinnosti dané zákonem,
  • poskytuje anonymitu,
  • může se vyskytovat na prestižní adrese,
  • disponuje reprezentativní kanceláří,
  • nabízí další služby jako přebírání pošty nebo služby sekretářky,
  • vyjde levněji než pronájem jakékoliv vlastní kanceláře.

Jak funguje virtuální sídlo?

Mít adresu své firmy jinde než máte své opravdové místo působení, je dnes velmi běžné. Podnikatel zkrátka musí jen splnit zákonnou povinnost, a to mít sídlo své společnosti, které je zároveň zapsané v obchodním rejstříku. Tento fakt virtuální sídlo splňuje. Klient si místo kanceláře, za kterou by zaplatil i několik tisíc měsíčně, platí adresu svého virtuálního sídla, která mu z kapsy měsíčně vytáhne jen pár stovek.

Virtuální sídlo nejenže splňuje zákonnou povinnost, nýbrž podnikateli poskytuje adresu, na kterou mu chodí veškerá korespondence a co si budeme povídat, virtuální sídlo v Praze na vizitkách vypadá mnohem lépe, než opravdová adresa provozovny kdekoliv jinde. Samozřejmě neprodávají se pouze virtuální kanceláře v Praze, nýbrž i v jiných městech. Obecně ale platí, čím prestižnější adresa, tím dražší virtuální sídlo je.

Znamená to, že je podnikatel bez kanceláře?

To rozhodně ne. Někdo hledá rozdíl mezi pojmy virtuální sídlo a virtuální kancelář, prakticky se však jedná o totéž. A fakt, že si platíte za adresu ještě neznamená, že zůstanete bez kanceláře.

Kromě prestižní adresy a fyzického označení vaší firmy přímo na dané budově, máte většinou k dispozici také reprezentativní místnost, kterou můžete po domluvě (rezervaci) využívat.

Podmínky využívání kanceláře jsou individuální a záleží na tom, jak se mezi sebou podnikatel a firma poskytující virtuální sídlo domluví a co vše je v ceně služby.

Komu se virtuální kancelář hodí?

Virtuální kancelář je vhodná pro ty podnikatele, kteří nepotřebují využívat zasedací místnost denně, nýbrž jen několikrát za měsíc.

Virtuální sídlo využijí ti, kteří chtějí svou firmu umístit na prestižní adresu, aniž by si opravdu museli pronajímat konkrétní prostory a platit velké peníze.

Virtuální sídlo firmy využijí ti podnikatelé, kteří chtějí ušetřit. Více na stránkách Parkerhill.cz.

Related posts

Vyzkoušejte nové restaurace a bistra na pražském letišti

no-media.cz

Oblíbené reklamní předměty, aneb jaké bychom měli vybrat?

no-media.cz

LANXESS je první v Evropě v Dow Jonesowě indexu udržitelnosti

no-media.cz