Pro muže

Prodej nepasterovaného a nefiltrovaného piva nabízí Pivovar Stráž, s.r.o.

Češi jsou věstní tím, jak velkou lásku ke zlatavému moku chovají. Napříč generacemi si rádi dopřejeme pivo, a to ve všední i sváteční den. Po práci, při oslavě, na večírku, ale i jen tak s kamarády, když se sejdeme popovídat si… Proto prodej piva napříč celou zemí lidé i firmy hojně využívají. Kvalitní pivovar je i Pivovar Střáž, s.r.o., který vám nabízí své kvalitní služby.

Skvělá piva ve všech typech obalů

Pivovar nabízí čtyři typy piva. Jejich názvy jsou Strážná Ema 11 %, Strážný Hofmistr 12 %, Strážný Baron 13 % a Černej pes 12 %.

Strážná Ema je světlý ležák plzeňského typu s alkoholem cca 4,5 % obj. Jde o klasický spodně kvašený český ležák, který se vyznačuje světlou barvou a výraznou hořkostí, jež si zavdává se sladovou sladkostí. Má krásnou hustou pěnu, jde o nepasterované pivo a nefiltrované, a tak v něm zůstávají všechny zdraví prospěšné látky. Název nese pivo podle české operní pěvkyně Emy Destinové a koupit jej můžete v láhvích ze skla, v PTE láhvích, v plechovkách i v sudech.

Strážný Hofmistr 12 % je světlý ležák plzeňského typu s alkoholem cca 5,0 % obj. Dvanáctka je TOP mezi českými pivy. Tato se vyznačuje tmavší barvou, použité slady tvoří přechod mezi světlým a polotmavým pivem. Pivo je hladké, sladší, s tóny karamelu, ořechů a sušenek. Příjemná hořkost žateckého poloraného červeňáku je výrazná. Jde o nefiltrované pivo, nepasterované, zachovává si zdraví prospěšné látky.

Strážný Baron 13% s obj. alkoholu 5,5 % obj. je polotmavé silné pivo nejtmavší a nejsilnější z nabízených v tomto pivovaru, a to díky použitým sladům s tóny tmavého karamelu a sušeného ovoce. Čtyři odrůdy chmele v jednom pivu, přičemž nejzajímavější novozélandská odrůda Motueka dodává pivu jemně citrusový nádech, vás jistě mile překvapí.

Černej pes 12 % je klasický tmavý ležák s alkoholem cca 5,0 % obj. Skrývá pět typů sladu a dvě odrůdy chmele. Má tmavou a proti silnému světlu temně rudou barvu. Chuť je výrazná s tóny kávy, ořechů a hořké čokolády. I tady jde o nepasterované a nefiltrované pivo.

Více informací najdete na pivovarstraz.cz.

Related posts

Jaký praktický dárek by letos k Vánocům mohl udělat radost?

svet zeny

Jezevec: největší lasicovitá šelma

no-media.cz

Řešením čím dál dražších novostaveb může být koupě staršího domu

svet zeny