Pro ženy

Ptáci jako symboly

Vlaštovky jsou symbolem jara a racci přilétají v létě. Zatímco vrány znamenají příchod zimy. Různé druhy ptáků představují různou symboliku.

Tučňák má krásný fráček a je symbolem elegance. Tito ptáci žijí daleko v ledové Antarktidě a znamenají řád a dodržování pravidel. Je ladný a estetický, snadno překonává překážky.

Husa je symbolem štěstí a radosti, lásky a blahobytu pro domácnost. V Číně se daruje soška kachního páru pro dobré manželství.

Sojka je chytrá a rozumná. Je symbolem klidu a míru. Překonává překážky a bývá velmi talentovaná. Je houževnatá a jde si za svým cílem. Soška sojky posílí vaše myšlení a tvrdošíjnost ve zvládání denních úkolů.

Sova je symbolem moudrosti a inteligence. Odhaluje pravdu a je poslem dobrých zpráv.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, proč je obchodování se slonovinou velmi omezené až zakázané nebo například, že luskoun je jediný savec na světě s šupinami a kolik mláďat rodí lachtan.

Related posts

Sháníte spolehlivé turistické boty do náročných podmínek?

PH

Ocelové šperky: Trvanlivost, elegance a kvalita

no-media.cz

Nevíte si rady s dárkem? Nechejte se inspirovat

no-media.cz