Finance

Půjčka bez zajištění nevyžaduje složitou administrativu a dlouhé čekání

Finanční injekci dnes vyřešíte hodně rychle, dokonce by se dalo říci, že velmi elegantním způsobem.

Sázka na prověřeného poskytovatele nebankovních půjček se dnes vyplatí! Pokud máte aktuálně nějaký malý finanční problém, jistě by se hodilo jej mít vyřešený co nejdříve – nečekat a netrnout, kam až může v budoucnu zajít. Zkrátka a dobře, jako s ohněm, ten neplánovaný je třeba uhasit hned v zárodku. Neplánované výdaje sice nepotěší, ale můžete je doslova pustit z hlavy už za pár minut. Bez ohledu na to, jestli půjdete na nákup, vybírat z bankomatu nebo provedete platbu třeba přes internetové bankovnictví.

Ručitel nebo jiné zajištění opravdu není zapotřebí

Minimum formalit aneb všechny potenciální klienty jistě potěší, když bude papírování omezeno na nejvyšší možnou míru. Půjčka bez zajištění je přesně taková, nemusíte kvůli ní úředně ověřovat podpisy nebo dokazovat, na co vlastně peníze aktuálně potřebujete. Naopak, půjde to maximálně jednoduše, bez kličkování a nervózního poposedávání na kamenné pobočce, kde čekáte dlouhou frontu. Půjčit si peníze je dnes podobně snadné, jako uvařit si kávu a připravit si něco k zakousnutí na odpolední svačinu.

Krátký formulář, klasická neúčelová půjčka je ihned vyřízena

Jen pár slov, jen pár vět. A potvrzení o příjmu, které je nutně zapotřebí kvůli platné legislativě. Musíte dát najevo, že splátkový kalendář nebude nejmenší problém – potom už schválení žádosti o úvěr opravdu nic nebrání! Protože je půjčka vždy poskytována jako bezúčelová, nemusíte dokládat, kvůli čemu byste ji chtěli. Proč také? Takový náhled do soukromí jednotlivce si přeci nemůže jen tak někdo dovolit, a to samozřejmě ani v době internetu. Získat půjčku můžete i bez podrobné zpovědi, vždyť je třeba v zásadě jen to, abyste prokázali totožnost. A v čem tkví ona velká výhoda nebankovních půjček sjednaných online formou?

  • Diskrétnost. Nikdo další prostě nebude vědět, že chcete půjčku – ani sousedé a širší rodina.
  • Různé možnosti. Půjčte si 1000 korun na týden, 3 tisíce na 2 týdny nebo až 15 tisíc na 4 týdny. 
  • Transparentní podmínky. Úvěr je podložený jen velmi krátkou a jednoznačnou smlouvou. 

Výhodou je i přehlednost, protože nebudete muset nosit v hlavě nějaký splátkový kalendář. Totiž, postačí jednorázová splátka – v jedné jediné platbě odešlete vše, co máte zaplatit, žádné dodatečné poplatky nečekejte. Maximální přehled umožní i kalkulačka na půjčku, díky níž se dozvíte, o kolik byste přeplatili jistinu půjčky. Vše vyúčtováno do koruny a navíc, stále jen nezávazný návrh, jenž můžete a současně nemusíte přijmout. Vlastně, jde jen o několik čísel, ale proč nemít vše pěkně pohromadě, jak se říká, černé na bílém? 

Zodpovědné půjčování je v dnešní době velmi důležité 

Máte pocit, že půjčka bude nad vaše síly? V tom případě byste si měli rozmyslet, jestli si ji vůbec sjednáte. Může vám s ní pomoci partner? Nebo budete na vše sami? Pokud nemáte příjmy v takové výši, že si podobné starosti dělat nemusíte, bude lepší vše ještě trochu přehodnotit. Možná jen potřebuje váš rodinný rozpočet menší finanční injekci, než jakou jste původně plánovali. Možná si také o žádnou půjčku žádat nemusíte a nechat si tuto kartu až na naléhavější případy. Nikdo vás přeci k ničemu nenutí. Rozhodně nesplácejte stávající půjčku jinou, půjčujte si jen sumu, která je opravdu nezbytná.

Prodloužení termínu splatnosti nebude žádný problém

Pokud dojde k menší komplikaci a nebudete mít dost peněz na kontě k datu splatnosti půjčky, řešení je vlastně jednoduché. Požádáte o prodloužení termínu až o další čtyři týdny – možnosti tu máte celkem čtyři – 7, 14, 21 a 28 dnů. Stačí si vybrat jednu z nich a zaplatit příslušný malý poplatek, ihned poté je vaše žádost vyřízena.

Related posts

Řešením čím dál dražších novostaveb může být koupě staršího domu

svet zeny

Jak žít s dluhy, abychom se z nich nehroutili?

no-media.cz

Chystáte se pracovně do ČR?

no-media.cz