Finance

Půjčka na podnikání nabízí pomocnou ruku pro různé příležitosti

Potřebujete menší finanční injekci? Přišel nečekaný výdaj nebo například hodláte investovat do svého podnikatelského záměru a nemáte dostatek prostředků? Pak můžete jednoduše oslovit nebankovního poskytovatele úvěrů, který nabídne rychlost a spolehlivost. Nikdo nemusí vysvětlovat své důvody, taková otázka rozhodně nepřijde. Výhodou je zde hlavně variabilita, pestrá paleta možností, které má každý žadatel k dispozici. Jde o malou a velmi účinnou pomoc pro různé situace, co bude naprosto diskrétní. Připravena bude každý den v roce, online cesta se obejde bez osobních schůzek a různých dalších formalit. Zbývá jediné, promyslet si lhůtu splatnosti a částku, jakou právě nyní potřebujete.

Kolik údajů bude zapotřebí?

Formulář, který je na samém začátku celého procesu, bude velmi krátký. Půjčka na podnikání se vyznačuje hlavně tím, že je administrativně naprosto nenáročná. Zeptá se na základní osobní údaje, jako jsou jméno, příjmení a také IČO. Tím se jasně prokáže podnikatelská aktivita žadatele. Další podmínky v tomto ohledu, jako je například minimální obrat nebo doba, po kterou je žadatel OSVČ, už nejsou nutné. Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

  • 5 tisíc korun je minimální částka, se kterou můžete počítat. Peníze mohou sloužit na cokoliv.
  • 30 tisíc korun je maximum, nad nímž lze uvažovat. Opět platí, že důvod nerozhoduje o ničem.
  • Jaká je lhůta splatnosti? Opět jde hlavně o rozhodnutí žadatele, mantinely jsou 7 a 30 dní.

Rychlé jednání je zárukou úspěchu

Potřebujete peníze opravdu rychle, nejlépe ještě dnes? Samozřejmě, půjčka pro začínající podnikatele se umí takovému přání plně přizpůsobit. Zvládne takovou výzvu s grácií sobě vlastní. Nemá žádné důvěrné otázky a nebude chtít znát detaily z osobního života žadatele. I proto je tak populárním produktem.

Related posts

Podnikání s ready-made společností, jaké má výhody a jak to funguje

no-media.cz

Zlato je ideální dárek, kterým zajistíte svým dětem bohatší budoucnost

PH

Nebezpečí rychlých půjček

no-media.cz