Finance

Půjčka.TV poskytuje úvěry rychle a s individuálním přístupem

Všichni to známe, pokazí se pračka, nefunguje lednice nebo nám prostě chybí pár korun do výplaty. Tyto a další situace umí skvěle řešit Půjčka.TV (www.pujcka.tv)

Nejednomu se v životě stalo, že potřeboval finanční injekci. Pro mnohé to je situace za kterou se stydí. ,,Stydět se, není na místě” říká Martin Vávra, manažer prodeje Půjčka.TV.

Naše úvěrové produkty jsou dostupné pro všechny věkové kategorie, s možností půjčky až do 20 000 Kč. Přestože jsou naše úroky rozumné, zajišťujeme, že každý klient je hodnocen individuálně a spravedlivě. To nám umožňuje poskytovat úvěry i těm, kteří mají záznam v negativních registrech nebo exekuci. Výhodou je i celá řada možností vyplacení úvěru.
Co žádost o půjčku to příběh. Setkáváme se denně s příběhy lidí, kteří potřebují pomoci a máme pochopení i pro ty nejtěžší situace. Snažíme se vyjít vstříc i v momentě, kdy klient nemá na uhrazení splátky. Umíme splátky odložit nebo pozastavit, ale jen na určitou dobu, kterou si dohodneme s klientem. Setkávám se s řadou zájemců, kteří si půjči chtěli, ale báli se podat si žádost. Je dobré si pamatovat, že žádost o půjčku není závazná. Půjčka je závazná ve chvíli kdy si podepíšeme navzájem smlouvu. V našem případě řešíme podpis smlouvy elektronicky. Žádost slouží především k tomu, abychom mohli posoudit daný případ a pokračovat dále v jednání s klientem, vysvětluje Vávra. Sami jsme produkt Půjčka.TV vyzkoušeli a můžeme za redakci potvrdit, že žádost je jednoduchá a na pár minut. Bylo zajímavé pozorovat jak slušně a se vší úctou s námi jednají pracovníci Půjčka.TV. S tak skvělým přístupem jsme se nestkali snad nikde jinde!
Zjistěte jak je jednoduché požádat o půjčku na www.pujcka.tv

Žádost Vám zabere jen 5 minut a výsledek se dozvíte během 10 minut od požádání.

Related posts

Půjčka na podnikání nabízí pomocnou ruku pro různé příležitosti

no-media.cz

Základy podnikání v dnešní době

no-media.cz

Chystáte se pracovně do ČR?

no-media.cz