Bydlení

Rozkládací válendy si můžete nechat vyrobit i na míru

Rozkládací válendy jsou skvělou alternativou, pokud ve vaší domácnosti bojujete s nedostatkem místa a nemůžete si dovolit koupi klasické luxusní sedací soupravy. Pokud vás však v obchodě žádná válenda neohromila, nezoufejte. Můžete si ji u českých výrobců nechat vyrobit na míru přesně podle vašich představ a možností.

Vyrábí se v mnoha barvách i stylech

Rozkládací válendy jsou skvělou volbou do vašeho domova nebo kanceláře. Vyrábí se celočalouněné, ale není problém zakoupit válendu i v jiném provedení jako je například eko kůže nebo pravá kůže. Také spektrum barev či vzorů potahu je velmi široké. Ti náročnější pak mohou volit mezi kovovými nebo dřevěnými doplňky, jako jsou třeba nohy válendy. Vybere si opravdu každý dle svého vkusu a možností, nebo si ji nechte vyrobit přímo na míru.

Rozkládací válenda dokáže zcela nahradit klasickou postel

Rozkládací pohovky svou funkčností mohou naprosto konkurovat luxusním sedacím soupravám, protože nejenže se na nich pohodlně vyspí vaše návštěva, ale ještě mívají i úložný prostor, a tak je zaručeno, že využijete prostor válendy opravdu naplno. Mnohé luxusní sedačky jsou koncipovány tak, aby se na nich dalo spát celoročně. Ocelový mechanismus, který se používá pro rozložení tohoto kusu nábytku je kvalitní a má dlouhou životnost.

Vsaďte na české výrobce

Rozkládací sedací soupravy jsou skvělou alternativou v případě, že potřebujete v místnosti ušetřit každý kousek místa. Hodí se nejen do vašeho bytu či domu, ale také do kanceláře či jiných místností, kde se stane krásnou dominantou. A pokud vsadíte na poctivé a kvalitní české výrobce tohoto kusu nábytku, můžete si být naprosto jisti, že s případným servisem nebo neočekávanou reklamací nebude žádný problém.

Úložný prostor sedačky můžete využít na uložení nadbytečného ložního prádla, peřin nebo čehokoli, co nepotřebujete mít na očích. 

Related posts

Kožená sedací souprava nabízí nevídaný komfort a kvalitu. Jakou koupit?

PH

Jaké jsou nejčastější mýty o refinancování hypotéky?

no-media.cz

Jaký bytový textil je doma potřeba?

PH