Bydlení

Sapeli představilo své novinky pro rok 2020

V jihlavském sídle Sapeli se začátkem března uskutečnilo Sapeli EXPO, kde tato rodinná firma svým obchodním partnerům a dodavatelům představila novinky pro letošní rok. Společnost přichází s novou strategií pro kategorii bílé barvy a změnami a novinkami v dýze. Svůj prostor dostává rovněž řada nových technických vychytávek a vylepšení. Ty se týkají jak bezpečnostních dveří, tak programu celoskleněných dveří Sapglass, posuvných systémů a doplňků

Součástí Sapeli EXPA nebylo jen představení novinek pro rok 2020, ale i shrnutí výsledků hospodaření za loňský rok a plány pro rok 2020. Sapeli dalo jasně najevo, že ačkoliv se snaží přiblížit českému spotřebiteli, vyhovět jeho požadavkům a přáním a přináší mu aktuální designové trendy, stále dbá na pečlivost a poctivost zpracování dveří a poskytování prvotřídního servisu. 

„100 let zkušeností nás naučilo, jak vyrobit poctivé dveře, ale tím naše práce rozhodně neskončila. Kombinací poctivé truhlařiny a nejmodernějších technologií se každoročně snažíme reagovat na podněty architektů i bytových designérů a ani rok 2020 není výjimkou. Věříme, že touto úzkou spolupráci s opravdovými odborníky ve svém oboru nabídneme zákazníkům to, co hledají a díky profesionální montáži zajistíme v jejich domácnostech klid a bezpečí,“ komentuje Marek Sedlák, obchodní ředitel společnosti Sapeli.

Related posts

4 nejčastější chyby při zařizování interiéru

no-media.cz

Hledáte spolehlivou a ověřenou firmu, která vám pomůže s vyklízením bytu?

no-media.cz

Když se vám do úklidu nechce, svěřte to někomu jinému

no-media.cz