Reklamní články

Seznamka randino.cz je příjemné místo k seznámení

V česku máme celkem hodně seznamek s ohledem na to, kolik lidí v ČR žije, ale přesto je mezi nimi dost rozdílů a některé z nich se používají lépe, jiné zase o něco hůř i když je to hodně o zvyku. My jsme objevili jednu českou seznamku, která je opravdu velice snadná ve všech ohledech a pokud se seznámíte, můžete svůj profil skrýt, případně kdykoliv smazat svůj uživatelský účet. No prostě nás zaujala, jmenuje se seznamka randino.cz a níže se podíváme na to, jak funguje.

Registrace a vyplnění profilu za pár minut

Na každé seznamce, pokud ji tedy chcete využívat naplno, musíte projít registrací. Ne vždy je však registrace a vyplnění všech údajů přátelská k uživateli. A hned tady v tomto nás seznamka randino.cz velice příjemně překvapila.

Stačí vyplnit jen pár základních údajů, potvrdit a přes váš e-mail ověřit. Po přihlášení už pak vyplníte běžné údaje, aby lidé věděli, kdo jste a koho hledáte. Vše je hezky přehledné a jednoduché. Velkou výhodou je potom seznamovací inzerát, který je součástí profilu a slouží k tomu, abyste mohli libovolně a svými slovy cokoliv napsat. Ideálně něco o sobě a také o tom, koho nebo co na seznamce hledáte. Po uložení všech správně vyplněných údajů se začne váš profil zobrazovat a vy můžete seznamku využívat naplno.

Vyhledávání a komunikace na seznamce

Bez možnosti vyhledávání to prostě nejde, a i po této stránce nás seznamka randino velice potěšila. K dispozici je pár základních předvoleb a jako doplňující pak slouží možnosti zobrazit si pouze uživatele s fotografií a online. Už i z tohoto důvodu, a to nejen na této seznamce doporučujeme, abyste vždy nahráli nějakou svou fotku, protože mnoho lidí se na profily bez fotky ani nepodívá.

Doporučujeme vyhledávat tak, že nejprve zvolíte základní předvolby a to pohlaví, věk a lokalitu. Následně můžete přidat typ vztahu. Je dobré postupovat takto než tam hned vybrat úplně vše, protože se pak může stát i na seznamce s několika tisíci uživateli, že nikoho nenajdete. Pokud hledáte ženu, nebo muže, kterého zajímá stejné pohlaví, můžete si vypsat například pouze ženy, které uvedly, že je zajímají ženy. Takže si zde můžete opravdu šikovně nastavit předvolby tak, že budou odpovídat přesně vašim požadavkům.

No a když už jste přihlášení a najdete někoho podle svých představ, stačí mu napsat zprávu a čekat, že vám odepíše. Rozhodně napište víc než jen pozdrav, nebo nějaký smajlík. I dopisování přes zprávy je na seznamce randino velice snadné, komunikace s uživateli se třídí hezky do vláken a vypadá to jako nějaký jednoduchý chat.

Z našeho pohledu se seznamka randino.cz opravdu povedla je seznamovat se zde je velice snadné, příjemné a cítíte se tady během okamžiku jako ryba ve vodě. Tak neváhejte a zkuste také své štěstí na seznamce.

Related posts

Funkce a specifikace Honor Magic 4 Lite 5G

no-media.cz

Tisk Plzeň zvýšil naše prodeje

no-media.cz

Daňový domicil a cizinci v ČR

no-media.cz