Reklamní články

Společnost EVVA pokračuje v Tišnově ve svém investičním plánu

Společnost EVVA, výrobce mechanických a elektronických přístupových systémů, spustila výstavbu nového výrobního závodu v Tišnově okres Brno – venkov. Výrobní hala o celkové ploše 2 000 m2 poskytne moderní zázemí výrobě určené zejména pro český a slovenský trh. Autorem návrhu stavby je Ing. arch. Tomáš Dvořák ze společnosti Tomáš Dvořák architekti s.r.o.

Výstavba celého komplexu by podle všech předpokladů měla být dokončena v létě 2021. V Tišnově své uplatnění ve společnosti EVVA v současnosti najdou téměř tři desítky zaměstnanců, nicméně nový prostor a nové technologické zázemí by mohly přinést určitou možnost budoucího rozšíření jejich řad.

„Jsem velmi rád, že i přes toto velmi složité období společnost EVVA i nadále pokračuje ve svém investičním plánu, který přináší do regionu Brno – venkov stabilní pracovní nabídku,“ komentuje Martin Koudelka, jednatel firmy EVVA v České republice.

Ing. Karel Souček, 1. místostarosta města Tišnov k výstavbě říká: „Vedení města Tišnov je potěšeno, že se v našem městě po delší době začíná výstavba nového závodu. Pro nás a pro naše občany to znamená další možnost zaměstnání při dalším rozvoji firmy. Velmi si ceníme toho, že i v takové turbulentní době se majitelé firmy pro tento krok odhodlali a děkujeme jim za to. Přejeme všem zaměstnancům ať se jim v novém provozu pracuje ještě lépe než ve stávajícím.“ 

„Česká republika je pro naši společnost důležitým trhem již od roku 1991. Jsme hrdí, že zde investujeme přibližně 50 milionů Kč, a těší nás dosažení tohoto dalšího milníku naší společnosti. V Tišnově aktuálně zaměstnáváme 25 zaměstnanců a nově vznikající budova je podstatnou součástí naší firemní strategie,“ komentuje Stefan Ehrlich-Adám, CEO společnosti EVVA a dodává: „EVVA jako mezinárodní společnost používá strategii centrály a poboček. V budoucnu se tři města, Vídeň, Tišnov a Krefeld stanou našimi hlavními výrobními jednotkami pro výrobu dílů i automatizovanou montáž větších sérií, součástí osmi prodejních poboček pak zůstane výroba menších sérií, které je třeba rychle dodat na místní trhy.“

Obsah obrázku osoba, exteriér, muž, stojící

Popis byl vytvořen automaticky

Popiska k fotografii: Společnost EVVA v Tišnově okres Brno – venkov spustila výstavbu nového výrobního závodu. Poklepání základního kamene nového výrobního závodu se zúčastnili zprava: Ing. Karel Souček, 1. místostarosta města Tišnov, Ing. Arch. Tomáš Dvořák, autor návrhu stavby ze společnosti Tomáš Dvořák architekti s.r.o., Martin Koudelka, jednatel firmy EVVA v České republice, Ing. Miroslava Vyhňáková, vedoucí odboru investic a projektové podpory města Tišnov, Ing. Tomáš Cvek ze společnosti Guard v Tišnově a Ing. Jiří Martínek ze společnosti Tomáš Dvořák architekti s.r.o..

Related posts

Zápis do školky – zvolte si soukromou mateřskou školku!

no-media.cz

Mám si koupit Huawei Watch GT Runner?

no-media.cz

Strojírenská výroba na zakázku je skvělou volbou pro mnoho firem. Víte, kde si nechat vyrobit vše potřebné?

no-media.cz