Reklamní články

Společnost Soitron získala prestižní Cisco Gold partnerství

Společnost Soitron úspěšně absolvovala Cisco Gold Audit v České republice.  Soitron po Slovensku, Rumunsku, Bulharsku a Turecku rozšířil celosvětově prestižní Cisco Gold partnerství i do České republiky.  Společnost Cisco celosvětově přiznává Gold partnerství méně než 5 procentům svých partnerů.  

 „Dáváme tím jasně najevo, že jsme dostatečně silnou společností, abychom byli v tomto regionu top partnerem. Připomeňme, že stejné partnerství má například americká IT firma IBM,“ uvádí výkonný ředitel firmy Soitron Ondřej Smolár. Soitron má jako integrátor IT řešení špičkově vyškolené odborníky i kvalitně zavedené procesy a nástroje, což potvrzuje i udělení Cisco Gold Auditu v České republice. Cisco je světovým lídrem v oblasti IT a sítí. Pomáhá společnostem všech velikostí transformovat způsob, jakým se lidé spojují, komunikují a spolupracují.   

Cisco má globálně nastavený partnerský a vzdělávací systém. Udělení Cisco Gold Auditu je tak i otázkou reputace a nabízí se díky ní možnosti užší spolupráce se společností Cisco v jednotlivých regionech.

Related posts

Jak ušetřit při koupi notebooku

no-media.cz

CNC dřevoobráběcí stroje se těší velké popularitě

no-media.cz

Speciality české kuchyně byly skutečně výborné

no-media.cz