Zprávy

Stolní fotbal jako výborná zábava pro všechny věkové kategorie

Pokud máte rádi zábavu a často se kvůli hrám, párty, oslavám, nebo jen tak popovídání si setkáváte se svou rodinou, přáteli nebo třeba lidmi ze sousedství, s velkou pravděpodobností se vám bude hodit stolní fotbal. Běžně se s ním můžeme setkávat v hotelích, restauracích, hernách i jinde. Proč jej nemít doma k dispozici, abyste si mohli zpříjemnit večer nebo zkrátit dlouhé dny, když prší, v jeho společnosti?

Kvalitní a levný stolní fotbal

Velké množství různých stolních fotbálků najdete v zavedeném a léty prověřeném e-shopu Hawaj.cz. Zde nabízí zboží nejen pro vaši zábavu, ale i pohodlí doma, na zahradě, s dětmi, s domácími mazlíčky…

Stolní fotbal je vám k dispozici v několika provedeních. Za 459 Kč, tedy s úsporou 45 % z původní ceny, můžete právě teď koupit mini stolní fotbálek pro 2 osoby s rozměry 51 x 31 x 8 cm. Má 4 chromové tyče, protiskluzové rukojeti, ochranné prvky na konci tyčí, počítadlo skóre a 2 míčky v balení.

Ve velkém provedení můžete koupit např. stolní fotbal Glasgow o rozměrech 121 x 101 x 79 cm buk. Má vyvýšené rohy hrací plochy, držák nápojů, pogumované úchyty, nastavitelné nohy. Je výborným modelem pro běžné bavení se s přáteli i dětmi. Často právě děti najdou ve stolním fotbálku velkou zálibu, a tak jim jej možná brzy přestěhujete do dětského pokoje, kde budou trávit čas raději, než doposud.

Multifunkční herní stůl

Věděli jste, že je k dostání i multifunkční herní stůl Multigame 15 v 1? Hawaj.cz je nabízí hned ve dvou provedeních, černém a buk. Má výměnné herní desky, zahrát si můžete právě takovou hru, na kterou máte náladu. Rozměry stolu jsou 125 x 103 x 82 cm. Najdete zde desky pro stolní fotbálek, stolní tenis, billiard a mnohé jiné. Stačí připravit si skvělé pití a pamlsky a v porovnání s restaurací či barem ušetříte doma spoustu peněz, přitom se náramně pobavíte. Investice se vám za pár měsíců vrátí zpět, pokud budete hrát intenzivně.

Navštivte webové stránky Hawaj.cz, kde najdete i pistole Nerf, autodráhy a vláčkodráhy, autíčka, dětské kuchyňky, dřevěné hračky, hračky na zahradu, hračky pro nejmenší a mnohé jiné. Ceny jsou nízké a kvalita zboží skvělá. S e-shopem budete zajisté spokojeni, jako mnozí před vámi.

Related posts

Jak si pro sebe zvolit ideální kolo?

no-media.cz

Nestačí vám váš párty stan svou velikostí? Spojte si dva stany v jeden, jak na to?

no-media.cz

Káva do kapsy: Káva na cesty snadno a rychle

no-media.cz