14.7 C
Praha
17.9.2019
Aktuality 24 – přehled aktuálního zpravodajství
Finance

Superhrdinové porovnali své schopnosti se zaměstnanci Amazonu

U příležitosti Světového dne superhrdinů, který každoročně připadá na 28. dubna,  navštívili distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi cosplayeři; lidé, kteří si sami vyrábí náročné a detailní kostýmy svých oblíbených filmových postav, v tomto případě superhrdinů. Akce se konala v rámci veřejných prohlídek, které Amazon pořádá od začátku tohoto roku.

Cosplayeři převlečení za superhrdiny strávili se zaměstnanci celé dopoledne. Společně se vydali na klasickou prohlídku distribučního centra, v jejímž rámci měli možnost poznat, co se stane po kliknutí na tlačítko „objednat“ na stránkách www.amazon.com/de, jak vůbec funguje takové distribuční centrum a jakou cestu balík z Amazonu absolvuje, než se dostane k zákazníkovi domů.

Zaměstnanci dostali v průběhu prohlídky příležitost se se superhrdiny vyfotit a pobavit se s nimi o tom, jak superhrdinské kostýmy vůbec vznikají a co jejich výroba obnáší. Naopak zaměstnanci superhrdinům poskytli odpovědi na otázky týkající se práce v Amazonu.

V druhé části programu superhrdinové bavili zaměstnance v rámci přichystaného stánku s facepaintingem a krátkodobým tetováním. Zájem o tuto aktivitu byl velký a vzbudil značné nadšení. „Společnost Amazon dlouhodobě podporuje volnočasové aktivity, které zpříjemňují pracovní dny našich zaměstnanců. Dostáváme na ně velmi pěknou zpětnou vazbu a jsem si jistá, že dnešní den nebude výjimkou,“ dodává Miroslava Jozová, CEE PR manažer Amazonu.

Veřejné prohlídky realizuje Amazon v českém distribučním centru v Dobrovízi již pět let. Od té doby vidělo jedno z nejmodernějších logistických pracovišť přes 4000 lidí. Vzhledem k jejich velkému úspěchu nabízí letos více termínů, prohlídky rozšiřuje na dvě denně, pět dní v týdnu. Zájemci se mohou na prohlídku distribučního centra Amazonu v Dobrovízi přihlásit zdarma na www.amazon.de/prohlidky.

Related posts

Tempo růstu úvěrů pro domácnosti se mírně zpomalilo

info@press-media.cz

Maloobchodní tržby v lednu výrazně zvýšily tempo růstu

Rusko je připraveno pokračovat v přepravě plynu přes Ukrajinu

info@press-media.cz

Schodek rozpočtu USA je mnohem vyšší než loni

info@press-media.cz

Jak ušetřit na provozu tiskárny?

info@press-media.cz

Společnost LANXESS má osvědčení jako dodavatel udržitelných chemických přípravků na kůži

info@press-media.cz

Leave a Comment