Pro ženy

Svatbě nemusí dominovat bílá. Jaké barvy se nyní nosí?

Že je nevěsta oblečená do bílé je sice stará známá věc (odstín je přece jenom symbolem nevinnosti, čistoty), nikde se však nepíše, že je to zažité pravidlo. Stejně tak není nikde psáno, že svatba jinak musí být laděna taktéž do bílého odstínu, případně že se nemůže určit konkrétní barevná kombinace, do které by se hosté oblékli. Ať už sháníte šaty pro družičky nebo žádáte květinářku o květinovou výzdobu, prozraďme si, jaké barvy se nyní nosí a jaké zvážit.

Blush v kombinaci s pudrovou

Trendem letošních svateb jsou neutrální barevné kombinace, kdy se spojí neutralita se zemitostí. Za zvážení stojí například tlumený sofistikovaný tón růžové barvy, který se spojí s nějakou zemitou barvou. Mohou to být tmavší odstíny pudrové, případně eukalyptus, šedomodré spojení nebo béžovo-zlatá barva.

Tyto barvy se mohou promítnout nejen do výsledného dortu, ale především do variabilních šatů pro družičky či do květiny a celkově stavební výzdoby.

Béžová v kombinaci s mentolovou

Nebo s eukalyptovou, pokud bychom měli být přesní. Na první pohled velice elegantní spojení, které bude působit lehce, vzdušně a velice čistě. Pokud byste přece jenom chtěli do utlumenějšího spojení přidat trochu výraznosti, nabízí se spojení se zlatou nebo sytější béžovou barvou.

Tato kombinace sluší prakticky všemu a všem – dokonce jak venkovní, tak vnitřní svatbě.

Kombinace skořicové a bordó

Je vaše svatba spíš na podzim? Pak hledáte barevné kombinace, které budou s tímto chladnějším a do jisté míry pochmurnějším ročním obdobím souznít. Dokonale s ním jde ruku v ruce kombinace skořicové barvy s bordó, díky čemuž vznikne skutečně hezká kombinace, kterou můžete okořenit prvky zlaté barvy.

Jestliže vás to táhne k takzvanému vintage stylu, oceníte, že barevné spojení jde s tímto hezky ruku v ruce také.

Related posts

Co potřebuje žena ve vztahu?

no-media.cz

Trendy letošních svateb: co se nosí především?

no-media.cz

Jak na energický jarní úklid?

svet zeny