Auto Moto

Tesla Elona Muska uzavře většinu prodejen

Tesla Inc. Generální ředitel společnosti Tesla Inc. Elon Musk zaujal překvapením mnoho zaměstnanců s oznámením, které minulý týden oznámila, že výrobce elektrických automobilů uzavře většinu prodejen a přesune se na prodej pouze na internetu podle tří známých osob.

Tesla Elon Musk

Mnozí prodejní pracovníci se nejprve dozvěděli o rozhodnutí, když Tesla zveřejnil veřejný blogový příspěvek ve čtvrtek odpoledne, řekl, že lidé, kteří žádali, aby nebyli identifikováni, diskutovali o citlivých záležitostech. Analytik společnosti Barclays, který se přidal ke sborem obav vyvolaným některými investory, byl také odhodlán hýbat tím, že snížil svůj cenový cíl na akciový úterý.

Tesla odmítla komentovat prodejní posun mimo příspěvek ve čtvrtek a e-mail, který poslal poslanec později v ten den. Akcie od čtvrtka klesly až o 16 procent, přičemž od Teslovy tržní kapitalizace vykyvují až 8 miliard dolarů. Akcie klesly poté, co společnost zmanipulovala celní záležitost, která zadržela modely modelu 3 v čínských přístavech a obchodovala o 1,1 procenta na 282,16 dolarů od 2:20 hodin. v New Yorku.

Akcie společnosti Tesla se prodávají za snížení počtu pracovních míst, uzavření obchodů
Prudký pohyb Muska 47 let šokoval Alexa Chalekiana, zakladatele a generálního ředitele společnosti Lake Avenue Financial v Pasadeně, Kalifornie. Firma, která spravuje více než 150 milionů dolarů z klientských aktiv, prodala v pátek veškerou akcii Tesla drženou pro poradce.

Akcie společnosti Tesla

„Bylo to celkem 180 stupňů,“ řekl Chalekian, který vlastní černý model Tesla S. „Tesla mluvila o rozšiřování obchodů a najednou je zavírají. Pro mě to signalizuje obrovskou finanční záležitost a možnou otázku cash-flow pro Teslu. „

Alex Chalekian
@AlexChalekian
 Je mi to bolet, když to říkám, protože opravdu miluji společnost, ale pro naše poradce jsme prodali svou pozici v #Tesla. Věřím, že rozhodnutí uzavřít maloobchodní prodejny je špatné a poukazuje na slabé tržby a finanční sílu společnosti. $ TSLA

Až do minulého týdne se Teslova strategie obchodů zdála být jednou z expanzí. Společnost Palo Alto, Kalifornie, otevřela v uplynulém čtvrtletí 27 nových maloobchodních a servisních středisek, což podle jejího nejnovějšího dopisu akcionářům zvýšilo celkově na 378 poboček po celém světě. Od poloviny roku 2017 se jednalo o nejvzdálenější čtvrtinu.

Obchodní strategie společnosti TESLA

Tesla také navrhl, že obchodní strategie v oblasti cihel a malty je důležitá ve výroční zprávě podané 19. února, pouhých devět dní předtím, než mu Musk oznámil, že se opírá o online prodej.

„Naše prodejny a galerie Tesla jsou velmi viditelné, prémiové prodejny na hlavních metropolitních trzích, z nichž některé kombinují maloobchodní prodej a servis,“ uvedl Tesla ve svém 10-K podání. „Otevření servisního střediska v nové geografické oblasti může zvýšit poptávku. V důsledku toho jsme doplnili naši strategii obchodu s prodejními zařízeními a personálem v servisních centrech, abychom rychleji rozšiřovali naši maloobchodní stopu. „

Related posts

Co musíte mít na motorce, aby byla zajištěná bezpečná jízda

no-media.cz

Na co nezapomenout při výběru garážových vrat?

svet zeny

Vybavte vaše auto moderní kvalitou

no-media.cz