Reklamní články

Tipy na víkend: Zajeďte si na wellness, na hrad i pod povrch země

Tento víkend byste si zasloužili příjemný výlet. Cítíte se unavení, nebo naopak plní energie? Poskládejte si svůj program z těchto skvělých tipů. Už víte, co budete dělat?

Vydejte se na wellness

Cítíte se unavení? Wellness v Praze vám pomůže se zase cítit skvěle. Věnujte pozornost svému tělu a dopřejte si dostatek odpočinku. Wellness v Ostravě nebo v Praze je výborný tip, jak se odměnit po náročném týdnu. Stačí si jen zarezervovat termín a vydat se do světa pohody a relaxace. Dáte si vířivku, saunu, nebo třeba masáž?

Zdolejte hrad nebo zříceninu

Každý víkend se můžete vydat na jeden hrad nebo zámek v rámci České republiky. Budete překvapeni, kolik zajímavých míst při svém putování objevíte. Naše země je na tyto památky skutečně bohatá. Začněte si psát osobitý deník nebo blog a vydejte se na svůj první výlet. Kam to bude? Setkáte se bílou paní a objevíte pověsti daného místa?

Pojďte se na chvíli trošku bát

Už jsme zažili mnoho zajímavých výletů, ale tyto budou spojeny s přiměřenou mírou zdravého strachu. Pod zemí se zkrátka nikdy necítíme úplně klidní. Jak na to? Navštivte některou z nádherných jeskyní v naší zemi. Vydejte se do hornického muzea, nebo třeba do břidlicového dolu s komentovanou prohlídkou. V Polsku i Rakousku můžete navštívit i solné doly.

Stezka v oblacích nebo nad korunami stromů

Ještě stále nevíte, co s víkendem? Na Valašsku na vás čeká Stezka Valaška. Na Dolní Moravě zase Stezka v Oblacích. Na Lipně si nesmíte nechat ujít Stezku korunami stromů. Ještě jste tato místa nenavštívili? Je nejvyšší čas začít cestovat a pořádně si užít víkend!

Už víte, kam se vydáte? Pokud vás to vůbec nikam netáhne, udělejte si naprostou pohodu u vás doma a uspořádejte čtecí maraton. Kolik stránek knížky se vám podaří přečíst? Protřiďte své knihy a určete, do které se s největší chutí pustíte.

Related posts

Nedostatek zaměstnanců řeší Žirafa.cz

no-media.cz

Výstavní vitrína podle vašich představ

no-media.cz

Bezpečné pracoviště jako klíč k úspěšnému svařování bez nehody

no-media.cz