Reklamní články

Tisk Plzeň zvýšil naše prodeje

Tisk Plzeň se jednoznačně do značné míry podílel na zvýšení našich prodejů. Zabýváme se prodejem dětských potřeb a již delší dobu bylo zapotřebí vytvořit poutavou, a přitom nenásilnou reklamu. Potřebovali jsme, aby naše firma na Severu Čech byla opravdu vidět a aby se o námi nabízeném zboží dozvědělo, co možná nejvíce maminek v blízkém i vzdáleném okolí. Nechali jsme si tak až v Plzni vytvořit velmi perfektní polep na výlohu, který je naprosto dokonale přehledný a poutavý zároveň. K tomu všemu jsem si ještě nechali vyrobit reklamu na několik billboardů, které jsou umístěny na přímé trase do našeho obchodu. Vůbec bych se nebála říci, že se naše prodeje opravdu rapidně zvýšily. Reklama je neuvěřitelnou součástí podnikání. 

Tiskárna Plzeň nám vyšla ve všem vstříc

Tiskárna Plzeň nám vyšla naprosto ve všem dokonale vstříc. Měli jsme pár požadavků, kterých se Plzeňská tiskárna naprosto perfektně držela. V Plzni tak vznikla nejen viditelná reklama na naši výlohu, ale také polep na naši dodávku, která rozváží zboží přímo k zákazníkům. Polep na auto vypadá naprosto famózně. Dokonale vystihuje naše zboží a také naši vizi, kterou se v našem podnikání řídíme. Reklama je nádherná a finančně byla velmi výhodná. Plzeň a její parádní tiskárna v čele se skvělým týmem lidí, nám tak ve všech ohledech vyšla vstříc. 

Reklama Plzeň nás velmi potěšila

Reklama Plzeň nás rozhodně velmi potěšila. Kromě toho, že nám vytvořila tato reklamní společnost krásnou reklamu na výlohu a několik trefných billboardů a také polep na firemní dodávku, postarala se také o naše reklamní předměty, které se staly nedílnou součástí naší prodejní strategie. Malý dárek vždycky potěší každého zákazníka. Výjimečné reklamní předměty jsme si tak nechali na zakázku vyrobit rovněž v Plzeňské tiskárně a jsme za ně nesmírně vděční. Propisky, flash disky i látkové tašky s naším logem jsou naprosto dokonalé a naše věrné zákazníky při jejich nákupech tyto roztomilé reklamní dárky těší.

Related posts

Rodinný hotel – máme vše, co rodiny s dětmi potřebují

no-media.cz

Výstavní vitrína podle vašich představ

no-media.cz

5 věcí, které musí mít studenti na vysoké škole

no-media.cz