Pro ženy

Trendy letošních svateb: co se nosí především?

Nejen do našich šatníků, ale také do naší svatby se výraznou měrou podepisují aktuální trendy. Sama svatba je událostí, na kterou chceme dlouho vzpomínat, proto si ji zařizujeme do takového stylu, který bude nejen oku lahodit, ale také kterým se budeme moct chlubit. Pomocnou ruku nám podává svatební katalog, ve kterém se nachází také svatební místa vhodná k promyšlení. Pojďme se podívat na to, co aktuálně v tomto světě nejvíce „frčí”.

Je to o dobře zvoleném tématu

Člověk si říká, že téma prakticky každé svatby je jasně stanovené – prostě se vzít. Nevěsta jako princezna, ženich jako působivý gentleman, který se nemusí bát vyjádřit své emoce. Jenže v posledních letech se do módy dostaly tematické svatby v pravém slova smyslu – zkrátka a dobře se zvolí nějaké konkrétní téma, do kterého se hosté musí trefit svým oblečením.

Například se zvedla lavina svateb, které se nesou na vlně sedmdesátých let minulého století. Někde převládá fantasy, jinde se mají účastníci inspirovat historickými seriály, k nimž patří třeba Bridgetonovi.

Bílá už nemusí hrát prim

Kromě toho se do popředí dostávají nejrůznější pestré, barevné odstíny. Bílá už nemusí hrát prim, a to ani co se týče nevěstiných šatů. Sice je bílá symbolem nevinnosti a čistoty, ale proč nevyčnívat například v neonově zbarveném modelu?

Pokud nechcete experimentovat tímto stylem, můžete vsadit také na zelenou. Zemitost obecně je velmi trendy a hodí se hlavně ke svatbám, které se konají třeba ve stodole.

Dvoudílné svatební šaty pro odvážné nevěsty

Mimochodem, věděli jste, že samotné šaty nevěsty nutně nemusí být jednodílné? Když si člověk vybaví nějakou svatbu, vybaví si také šaty korzetové, velmi bujaré, někdy však také upnuté hezky na tělo. Poslední svatební přehlídky však mluví o jasném trendu, kterým jsou dvoudílné svatební šaty.

Dalo by se však říct, že se jedná o něco, co je jen pro odvážné nevěsty. A to o dokonale tvarované postavě, nemyslíte?

Related posts

Žáby jako domácí mazlíček

no-media.cz

Esoterika je bohatý myšlenkový proud s dlouhou tradicí

no-media.cz

Jak vybrat kvalitní brašnu do školy? Poradíme, jakých parametrů se držet

svet zeny