Zprávy

Ubytujte se v Železných horách a načerpejte energii v krásné přírodě

Rádi byste se vytratili z města a užili si alespoň týden někde, kde budete namísto aut a ruchu slyšet lesy, vodu, zpěv ptáků a další zvuky, které se pojí k venkovu? Pak se vydejte do krásných a malebných Železných hor. Čeká vás tady penzion a hostinec Na Křížovce, kde můžete prožít jak letní dovolenou, tak prodloužený víkend. Stejně tak tady probíhají i různá setkání přátel, spolužáků, rodiny, nebo jedinečné svatby.

Aktivní odpočinek Železné hory

Někdo rád odpočívá aktivně, např. tak, že jezdí na kole, nebo si dá delší procházku, na jejímž konci jej čeká zajímavý cíl. Jsou ale i mnozí tací, kteří si raději vyloží nohy nahoru a poté, co v práci od rána do večera běhali, si budou příjemně lenošit, číst knížku, lehnou si na deku na louce… Ať už máte rádi cokoliv ze jmenovaného, ubytování Třemošnice vám umožní si toto všechno užít.

Budete na samotě u lesa, čeká vás rodinná atmosféra, protože v penzionu jsou všichni připraveni udělat vše pro vaše pohodlí. Ať už se na dovolenou chystáte sami, s kamarády, s partnerem, nebo jste rodina s dětmi, penzion vám poskytne spolehlivé zázemí. Vybrat si můžete z 5 dva a třílůžkových pokojů a třech třílůžkových apartmá. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Apartmán je vybaven kuchyňkou.

Zaparkovat můžete v těsné blízkosti hotelu. Pro kočárky a handicapované bude přínosem bezbariérový přístup. Užít si můžete i venkovní prostranství, kde je pro děti připraveno dětské hřiště a všichni společně můžete využít přírodní ohniště.

V celém penzionu je vám Wi-Fi ZDARMA, ve společenské místnosti širokoúhlá TV. V úschovně si můžete uložit kola a zavazadla.

Jídla, na kterých si pochutnáte

Hostinec pro vás připraví to nejlepší z české kuchyně. Ochutnejte vyhlášené vepřové koleno nebo něco jiné. Na přání vám kuchaři rádi připraví váš úlovek, ať už půjde o zvěřinu nebo rybu.

Podívejte se na ceny, které nejsou závratné, a vydejte se do Železných hor a penzionu Na Křížovce. Budete jistě nadšení.

Related posts

Víte, proč udržovat výrobní prostory v čistotě?

svet zeny

Runy: Hluboké kořeny v severské tradici

no-media.cz

Sušené maso z Hradce Králové dobývá armády Evropy i Ukrajiny

no-media.cz