Zprávy

Účelem čakrového systému je fungovat jako šablona pro Ňásu

Už ve starověku všichni věděli o významu čaker. Ale vzhledem k jejich důležitosti a významu se pro meditační účely používá pouze sedm čaker.

Pokud jde o původní autory, hlavním účelem jakéhokoli čakrového systému bylo fungovat jako šablona pro ňásu , což znamená instalaci manter a božských energií na konkrétní body jemnohmotného těla.

K nejvýraznějším rysům čakrových systémů v původních pramenech patří ten, že mystické zvuky, které patří k sanskrtské abecedy jsou rozděleny na „okvětní lístky“ všech čaker v celém vesmírném systému. 

Je to proto, že systém čaker je především šablonou pro ňásu. Při ňáse si vizualizujete konkrétní mantrickou slabiku na konkrétním místě v konkrétní čakře ve svém energetickém těle a zároveň tiše intonujete její zvuk.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jaký vliv má na zvířata a lidi úplněk nebo co to je vlastně magie a čím vším se zabývá astronomie.

Related posts

Spotřebitelské ceny potravin 2019-2022: Česko vs. Itálie

no-media.cz

Tajemství novoluní: Odhalení nočního fenoménu

no-media.cz

Jak nejlépe “dobít baterky” v dnešní uspěchané době

no-media.cz