Zprávy

Úřední desky DigiDay nahrazují papírové dokumenty ve skleněných vitrínách a šetří lesy

V digitální éře se stále více zaměřujeme na šetrné využívání přírodních zdrojů a efektivitu. Proto se na trhu častěji než v minulosti objevují inovativní technologie, které nejen šetří naši planetu, ale mají za cíl také zjednodušit každodenní procesy. 

Jedním z takových technologických převratů je elektronická úřední deska DigiDay, která postupně nahrazuje tradiční papírové dokumenty ve skleněných vitrínách na úřadech. Toto moderní elektronické zařízení přináší mnoho výhod, které zahrnují jak úsporu lesů a elektrické energie, tak usnadnění práce na úřadech.

“V dnešní uspěchané době je pro občany náročné sledovat veškeré informace, události a novinky v obcích a městech. Přehledný přístup k úředním informacím je často zdlouhavý a nepraktický. Navíc, původní papírové úřední desky nejsou přizpůsobeny potřebám osob s různými druhy postižení. Právě proto se DigiDay úřední desky postupně stávají nedílnou součástí mnoha úřadů v České republice. V současné době již tato moderní technologie oslovila víc než 630 míst po celé zemi, což svědčí o její spolehlivosti a efektivitě,” pochvaluje si jednatel společnosti DigiDay, David Stružka.

Hlavním důvodem, proč elektronické úřední desky a informační LED panely získávají takovou popularitu, je jejich pozitivní dopad na životní prostředí. Tradiční tištěné dokumenty spotřebovávají obrovské množství papíru, který je vyroben ze dřeva. 

Lesy jsou přitom nenahraditelným přírodním zdrojem, a musí se chránit s ohledem na udržitelnost naší planety. Elektronické úřední desky naštěstí umožňují přístup k informacím bez použití papíru, tím šetří lesy a také snižují množství odpadu.

Další výhodou elektronických úředních desek je zjednodušení a urychlení procesu předávání informací na úřadech. Díky nim je možné aktualizovat dokumenty a oznámení takřka okamžitě, což eliminuje již zmíněnou spotřebu papíru. “Úředníci rychle nahrají nové informace na web a odtud jsou okamžitě dostupné pro veřejnost na elektronické úřední desce,“ vysvětluje další výhody David Stružka.

Každá elektronická úřední deska a informační panel od společnosti DigiDay se může pochlubit nejen svými ekologickými výhodami, ale také vysokou energetickou efektivitou. Jsou vybaveny pokročilou technologií, která minimalizuje jejich spotřebu. V porovnání s jinými podobnými zařízeními na trhu mají nejnižší spotřebu energie, což je při výběru vhodného zařízení důležitý faktor pro ty úřady a firmy, které chtějí šetřit náklady

Roční náklady na provoz jedné elektronické desky DigiDay činí bezkonkurenčních 6280 Kč. Tato úspora je důležitá nejen pro rozpočet úřadů, ale také pro firemní prostředí, kde každá úspora peněz přispívá ke zvýšení efektivity a konkurenceschopnosti.

Kromě úspory energie a finančních prostředků nabízí elektronické úřední desky od DigiDay také moderní design. Jejich vysoká funkcionalita zase umožní zobrazení rozmanitých informací, ať už se jedná o úřední oznámení, programy obecních akcí, mapy, nebo web obce. To vše je korunováno dotykovými LED displeji LG a vlastním software LEDWARE.

Related posts

Češi milují zámky

svet zeny

Slavnostní zahajovací koncert: Radek Baborák a hosté

no-media.cz

Spotřebitelské ceny potravin 2019-2022: Česko vs. Itálie

no-media.cz