Pro muže Pro ženy

Úspěšné seznamování není jen o štěstí nebo náhodě

Může se stát, že se na člověka při seznamování online usměje poměrně rychle štěstí a objeví někoho podle svých představ. Je také ale mnoho lidí, kteří jsou na seznamce docela dlouho a stále se jim nedaří najít svůj osudový protějšek. Pojďme se mrknout na tři zásadní věci, které vám zaručí mnohem větší šanci na úspěch a díky nim půjdete svému štěstí naproti.

Tři zásadní věci pro úspěch na seznamce

Ono je těch věcí víc, ale mezi ty nejdůležitější zásady při seznamování online patří zcela jistě tyto následující. Pokud budete všechny dodržovat, pak věřte, že vaše úspěšnost na seznamce bude výrazně vyšší. A nejde jen o úspěch s ohledem na počet navázaných kontaktů, ale později také o první rande a další vývoj třeba i vážného, osudového vztahu ze seznamky.

Dobře vyplněný profil

Co to znamená? Měli byste vyplnit co nejvíc informací o sobě a umožnit tak každému člověku, který vás na seznamce objeví, dozvědět se co nejvíc. To je ale pouze polovina úspěchu. Nejde jen o co nejvíc informací o vás, ale měly by být především pravdivé a ideálně doplněny také o informace, které se mohou zdát na první pohled nevhodné pro zveřejnění. Tak třeba děti z vašeho předchozího vztahu. Ano, může to spoustu zájemců odradit, ale lepší okamžitě, než aby to přišlo později. A naopak můžete o to víc zaujmout protějšek, který má také závazky z předchozího vztahu. Takže rozhodně nic důležitého nezatajujte.

Vhodná fotografie

Pokud chcete zaujmout, udělat opravdu ucelený první dojem a být na seznamce co nejvíc vidět, pak je vyloženě povinností přidat alespoň jednu profilovou fotku. Nezapomeňte, že by to měla být „obyčejná“, ne profesionální fotografie, která vás vystihuje a je aktuální. Jednoduché pravidlo také říká, že by vás měl na prvním rande protějšek bezpečně poznat. Není nic horšího, než když vás na rande druhý člověk nepozná, nebo je prostě překvapen tím, že vypadáte úplně jinak. I toto může celé rande pokazit a je to škoda.

Aktivní vyhledávání a komunikace

Seznamování online je velice jednoduché a efektivní. Můžete se seznámit už jen tím, že si vytvoříte profil a ono si vás při troše štěstí někdo najde a napíše vám. Pokud ale budete i vy aktivní, začnete na seznamce vyhledávat lidi a oslovíte ty, kteří vám padnou do oka, pak můžete osudového partnera najít mnohem rychleji. Takže kromě dobře vyplněného profilu využijte na 100 % také vyhledávání.

Když si pak s někým padnete do oka, tak nezapomeňte na solidní a slušnou komunikaci bez strašidelných gramatických chyb. Stejně tak se neomezujte pouze na pár slov, pozdrav, nebo smajlíka. Buďte zábavní, zajímaví a zkuste se v rozumné míře rozepsat. Potom je celé seznamování mnohem nadějnější a je vyšší šance, že půjdete také na rande.

Related posts

Trump se setkal s nejmladším vůdcem Evropy

no-media.cz

Jak na moderní a jednoduchý e-learning zaměstnanců?

PH

Vysokozdvižné vozíky přináší nejen do skladů spoustu benefitů

PH