Bydlení

Už jen poslední byty nabízí rezidence Malešický háj. Zajistěte si skvělé bydlení!

Rezidenční objekt Malešický háj je nová stavba v atraktivní lokalitě, která vám nabídne výhled na Malešický les. Také odtud ostatně nese svůj název. Je určena všem, kdo si potrpí na klidné bydlení, ale přitom chtějí být stále v Praze. Je to důkaz, že dnes nemusíte za město, abyste si užili klidného a pohodového bydlení. Rozhodně však doporučujeme s pořízením bytu v této rezidenci neváhat, protože už zbývá pouze několik posledních bytů k prodeji.

Pohodové a klidné bydlení

Asi máloco ilustruje velký zájem tak dobře, jako počet rychle prodaných bytů. A ten je v rámci rezidenční čtvrti Malešický háj už poměrně velký. Prodaná je většina bytů, kterých je zde celkově 107. Byty jsou umístěny v rámci 5 bytových jednotek, což jednoznačně značí poměrně řidší hustotu bytů, a tedy větší pocit soukromí. Žádané byty na Praze 10 jsou k dispozici v různých velikostech, a to od 31 po 139 m2. Největší byty potom představují střešní penthousy, které vyhoví těm nejnáročnějším s největšími požadavky na soukromí.

V rámci jednotlivých bytů zde najdete zároveň k dispozici:

  • Balkony
  • Terasy
  • Předzahrádky

Tyto prvky prosvětlují samotné byty, propojí interiér s exteriérem a celkově přinášejí do interiéru příjemnou atmosféru. Kromě toho využijete v rámci těchto bytů sklepní kóje a garážová stání. Technické prostory jsou umístěny v podzemních podlažích, takže nijak neruší. K dispozici je zde celkem 108 garážových stání.

V Praze máte vše dostupné

Velkou výhodou bydlení ve městě je nepochybně dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Bydlení v Malešicích přesně tohle nabízí, takže se odsud velice rychle dostanete do centra města, kde si můžete kdykoliv užít místní život. Není problém vyrazit na nákupy, zajít si do pěkné restaurace nebo kavárny. Stejně tak vám umístění bytu umožní navštěvovat kulturní akce bez nutnosti se omezovat.

Related posts

Likvidace štěnic s odborníky: Zbavte se parazitů bez stresu a s jistotou

no-media.cz

Fotovoltaické systémy zdrojem obnovitelné energie

no-media.cz

Jak vybrat barové židle a kde koupit levné a kvalitní modely?

no-media.cz