reklamní články

Už jste objevili kouzlo feromonů?

Feromony jsou látky, které produkují lidé i zvířata za účelem vnitřní komunikace s jedincem stejného druhu. Slouží k vyhledávání druhého jedince stejného druhu a produkují ho jak muži, tak i ženy. Dokážou hotové divy a rozhodně se vyplatí je alespoň vyzkoušet. Přesvědčte se. 

Erotické hračky trošku jinak

Pokud rádi zkoušíte erotické hračky, zkušenosti s feromony by vám neměly chybět. Vyvolají nezkrotnou touhu u žen i mužů. U žen feromony stimulují libido a napomáhají jim najít vhodného partnera. Pro muže je to signálem, že je žena ochotná a připravená k intimním hrátkám. Feromony nejsou nijak cítit, nemají žádnou vůni. Rozpoznávány jsou přes Jacobsonův orgán, který se nachází v ústech na horním patře u ústí nosu a dutiny ústní. 

Vyzkoušejte feromony pro muže

Speciální parfémy s feromony pro muže fungují zcela podvědomě a způsobují, že jejich nositel je pro nás atraktivnější než normálně. Parfém s feromony působí na receptory, jejichž funkci vědomě nevnímáme. V přírodě je to nastavené tak, že když jsou dva jedinci k sobě přitahováni, je to na základě feromonů. Ty nám říkají, kdo bude tím nejlepším partnerem, se kterým počít děti, abychom jim zařídili co nejlepší genetickou výbavu. 

Stejně fungují i feromony pro ženy 

Feromony pro ženy jsou instance na přírodní bázi, které vašemu protějšku dají najevo, že jste žena, o kterou může usilovat, a že jste na něj připravená. Představte si, že si aplikujete feromony a vyrazíte ven, podvědomě tak dáte muži náznak, že máte o něj zájem. Jak to poté dopadne, už jen na vás. Jde o tu nejlepší a nenápadnou zbraň, jakou můžete na muže použít. A nikdo o tom nebude vědět, jen vy sama. Muž tak alespoň neztratí pocit, že vás dobyl sám a všechno bude tak jak má být. 

Okouzlit opačné pohlaví nebylo nikdy jednodušší. Tak směle do toho.

Related posts

Prestižní designérská cena putuje do Čech. Zlato získaly dveře bez kliky od SAPELI

info@press-media.cz

Reklamní předměty s potiskem – propagace, která má nápad

info@press-media.cz

Amazon v Dobrovízi zvyšuje mzdy a pokračuje v náboru

info@press-media.cz

Leave a Comment