Reklamní články

Už jste objevili kouzlo feromonů?

Feromony jsou látky, které produkují lidé i zvířata za účelem vnitřní komunikace s jedincem stejného druhu. Slouží k vyhledávání druhého jedince stejného druhu a produkují ho jak muži, tak i ženy. Dokážou hotové divy a rozhodně se vyplatí je alespoň vyzkoušet. Přesvědčte se. 

Erotické hračky trošku jinak

Pokud rádi zkoušíte erotické hračky, zkušenosti s feromony by vám neměly chybět. Vyvolají nezkrotnou touhu u žen i mužů. U žen feromony stimulují libido a napomáhají jim najít vhodného partnera. Pro muže je to signálem, že je žena ochotná a připravená k intimním hrátkám. Feromony nejsou nijak cítit, nemají žádnou vůni. Rozpoznávány jsou přes Jacobsonův orgán, který se nachází v ústech na horním patře u ústí nosu a dutiny ústní. 

Vyzkoušejte feromony pro muže

Speciální parfémy s feromony pro muže fungují zcela podvědomě a způsobují, že jejich nositel je pro nás atraktivnější než normálně. Parfém s feromony působí na receptory, jejichž funkci vědomě nevnímáme. V přírodě je to nastavené tak, že když jsou dva jedinci k sobě přitahováni, je to na základě feromonů. Ty nám říkají, kdo bude tím nejlepším partnerem, se kterým počít děti, abychom jim zařídili co nejlepší genetickou výbavu. 

Stejně fungují i feromony pro ženy 

Feromony pro ženy jsou instance na přírodní bázi, které vašemu protějšku dají najevo, že jste žena, o kterou může usilovat, a že jste na něj připravená. Představte si, že si aplikujete feromony a vyrazíte ven, podvědomě tak dáte muži náznak, že máte o něj zájem. Jak to poté dopadne, už jen na vás. Jde o tu nejlepší a nenápadnou zbraň, jakou můžete na muže použít. A nikdo o tom nebude vědět, jen vy sama. Muž tak alespoň neztratí pocit, že vás dobyl sám a všechno bude tak jak má být. 

Okouzlit opačné pohlaví nebylo nikdy jednodušší. Tak směle do toho.

Related posts

Přírodní konzervační prostředek společnosti LANXESS v nápojovém průmyslu i v EU

no-media.cz

Úklid kanceláří, mytí oken a další úklidové služby? Obraťte se na specialisty

no-media.cz

Proč konečně investovat do kvalitního CRM systému?

no-media.cz