Reklamní články

Už jste vyzkoušeli internetovou televizi?

Mít dnes doma televizor je dá se říct samozřejmostí a většina domácností jej také má. Ale často se stane, že nestihneme začátek pořadu, na který jsme se těšili, anebo na něj zapomeneme, protože řešíme spoustu důležitých záležitostí. Výborným řešením je pořízení si internetové televize.

Výhody internetové TV

Budete si moci kdykoli přehrát seriál nebo jiný pořad, na který se chcete podívat. Chcete si jít udělat kávu, odskočit si na toaletu nebo ukonejšit dítko? Pořad jednoduše stopnete, a až budete moct, zase jej pustíte. Pořad můžete také přetočit, vrátit si jej zpět. Internetová TV Telly je plně pod vaší kontrolou. Líbit se vám určitě bude i možnost nahrávat si pořady až na 30 dní. Užijete si přes 20 000 hodin zábavy v sedmidenním archivu.

Je vás doma víc? Bez příplatku můžete TV sledovat až na 4 zařízeních s využitím maximálně 2 set-top boxů. Naladíte ji kdekoli po celé EU a volit můžete ze třech různých balíčků, které mohou mít až 121 TV kanálů, z toho 74 v HD.

Důležité je mít stabilní a dostatečně rychlý internet. Aby byl váš internet rychlý, je dobré používat nejlepší antivirus, protože napadne-li váš počítač vir, nejenže vám hrozí ztráta dat, soukromí, citlivých údajů, hesel atd., ale virus počítač zpomaluje a „seká“.

Pro milovníky satelitů

Možná jste se léta dívali na satelit TV, a tak ji chcete i teď. Je skvělou volbou pro všechny, kdo žijí v krásné přírodě, uprostřed lesů, na okraji dlouhé doliny, kde je ale signálu pramálo. I když technice vůbec nerozumíte, stačí kontaktovat telly.cz a technik vám satelitní televizi instaluje.

I u satelitní televize můžete volit ze třech typů balíčků, kdy ten největší skýtá 96 TV kanálů, z toho 42 v HD.

Kompletní informace k internetové i satelitní TV najdete na telly.cz. Začněte si sledování televize konečně vychutnávat.

Related posts

Budou nás Android telefony neustále špehovat?

no-media.cz

Etikety pro vaši firmu

no-media.cz

5 prvků, které si obyvatelé vaší obce zamilují

no-media.cz