Reklamní články

Úžasný smartphone Honor Magic 4 Lite 5G v roce 2022

Honor je mobilní společnost, která nabízí širokou škálu zařízení v různých cenových relacích. Tato zařízení sahají od základní úrovně až po kategorii vlajkových lodí a všechna dávají uživatelům telefonů to, co chtějí na smartphonu a za slušnou cenu. Pokud jste fanouškem a líbí se vám, co produkt nabízí, podívejte se na náš seznam 4 nejlepších mobilních telefonů:

Honor Magic 4 Lite 5G – Nejlepší střední třída

Smartphone Honor magic 4 lite 5g, na některých trzích také známý jako X9 5G, je působivý 5G smartphone, pokud jde o výkon. Očekává se, že bude dostupný v Titanium Silver, Ocean Blue a Midnight Black. Jako klíčová bezpečnostní funkce s mnoha komunikačními možnostmi v závislosti na možnostech 3G, 4G, GPS a Bluetooth Wi-Fi. Je tolik věcí, které můžete milovat. Výdrž baterie je dobrá, obrazovka skvělá a přináší solidní výkon a 5G konektivitu.

Navrhněte a postavte:

Uprostřed obrazovky je uvnitř velký 16megapixelový snímač. Jeden z těchto větších dalekohledů má tloušťku 8 mm a váží 189 g. Na pravé straně najdete otevřený snímač otisků prstů zabudovaný do tlačítka spánku/probuzení a také kolébku hlasitosti. Ve spodní části najdete nabíjecí port USB-C, zásuvku na SIM kartu a mřížku reproduktoru. Tento telefon je dostupný v černé, modré, stříbrné a zlaté barvě.

Specifikace a výkon:

Snapdragon 695 5G v Honor Magic 4 Lite 5G spolu s GPU Adreno 619 znamenají, že přesahuje svou hmotnost a ve většině případů i cenové rozpětí. Totéž platí pro Poco X4 Pro 5G. Telefon je dodáván s 6GB nebo 8GB RAM. Výsledkem je rozmanitá vítězná síla oblíbených Call of Duty: Mobile, PUBG: Mobile nebo League of Legends: Wild Rift. Přestože se videohry zobrazují na LCD stejně jako na AMOLED, nabízí rychlost aktualizace 120 Hz.

Kamery:

Honor Magic 4 Lite 5G nabízí kvartet fotoaparátů s 2MPx digitálním fotoaparátem a 2MP Macro objektivem, který opět lemuje hlavní 48MP snapper, a 16MP selfie digitálním fotoaparátem. Telefon má 16megapixelový fotoaparát f/2,5 pro pořizování požadovaných snímků. Funkce podporuje HDR a dokáže nahrávat video v rozlišení 1080p/30fps.

Software a aplikace:

Zde jsou otázky obtížnější. Honor Magic 4 Lite 5G skutečně běží na Androidu 11 a Honor Magic Personal UI funguje mnohem lépe. To znamená, že nový telefon již technicky funguje s předchozím OS. Honor je oddán Androidu 12, a to i za předpokladu, že Magic UI již vydal Android 12 verze 6.0, takže by mohl být rychlejší.

No, to je úžasný telefon, který si můžete letos koupit.

Related posts

LANXESS je první v Evropě v Dow Jonesowě indexu udržitelnosti

no-media.cz

Co by nemělo chybět v moderní obci?

no-media.cz

Co lze poslat do vězení?

no-media.cz