Bydlení

Víte, kde koupíte kvalitní a levné barové i jídelní židle?

Mít kvalitní židle by mělo být stěžejní pro každou domácnost. Společně se stolem, zvláště tím jídelním, by měli tvořit dokonalou „partii“, být společníky, ke kterým si lidé rádi přisednou a pochutnají si na dobrém jídle, popovídají si, zahrají si společenské stolní hry s celou rodinou…

Ať už máte rádi jednoduchost, eleganci, zajímavé detaily nebo třeba netradiční pojetí, v e-shopu Hawaj si vyberte nejen židle k jídelnímu stolu, ale i ty barové.

Koženka i kvalitní sametová látka

Dnes je velmi moderní mít jídelní židle polstrované a potažené látkou nebo koženkou. Polstrované židle jsou velmi pohodlné a příjemné na sezení, i když chcete hostit rodinu nebo přátele po celý večer. Na hawaj.cz si můžete koupit židle po jedné nebo po dvou, přičemž pár vás vyjde cenově levněji. Zajímavé jsou akce, kdy můžete koupit krásné židle i se slevou 38 % z původní ceny, např. jako u jídelní židle Hawaj CL-18061 v šedém provedení.

Pokud máte malé děti, je praktické koupit židle koženkové, u nichž nehrozí ušpinění od jídla, respektive pokud k němu dojde, snadno nečistoty setřete. Hawaj nabízí jídelní židle s imitací kůže v černé, tmavě šedé, světle šedé nebo třeba hnědé barvě. V kombinaci se 4 kovovými pevnými nohami jde o moderní nábytek, který vynikne v každé domácnosti.

Usedněte k baru

Mít domácí bar je velmi příjemné. Někomu stojí samostatně v prostorné kuchyni a tvoří předěl mezi kuchyní a obývákem, někdo jej má napojený na kuchyňskou linku. Občas se s ním můžete setkat i venku na terase. Vždy je potřeba mít vyšší, pevné a stabilní barové židle, které unesu i „velké chlapy“. Hawaj nabízí stylové barové židle v mnoha provedeních, ve světlých i tmavých dekorech, lemované černou, bílou, členěné, se sedátkem po bocích vyvýšeným… Vybírejte židle s nosností kolem 140 kg, výškově nastavitelným sedátkem a protiskluzovou úpravou. Budete jistě spokojeni.

Na Hawaj si bezesporu vyberete jak podle vkusu, tak podle příznivých cen.

Related posts

Jaké jsou nejčastější mýty o refinancování hypotéky?

no-media.cz

Když se vám do úklidu nechce, svěřte to někomu jinému

no-media.cz

Co dělat, když prostory nedovolí, abychom si pořídili velké lůžko?

svet zeny