Bydlení

Vybavení, kterým zpestřit dětský pokoj

Dětský pokoj by měl nabízet dostatek prostoru ke hrám i k odpočinku. Přemýšlíte, jaké prvky do pokoje zakomponovat? Poradíme vám, co je v současnosti oblíbené. Jdeme na to!

více v článku...

Sedací vak do studentského pokoje

Budete budovat nový pokojík pro odrůstající dítě? V tom případě dovolte vašemu dítěti, aby si vybralo svůj vlastní sedací vak do svého pokoje. Jedná se o oblíbený designový prvek, se kterým si děti mohou sami volit, jakou podobu bude jejich pokoj mít. Je libo vak ve stylu fotbalového míče? Nebo originální kousek, který jen tak někdo nemá? Sedací vak nabízí dostatek pohodlí pro chvíle čtení i pohodlí pro volné chvilky. Sedací vak by v žádném studentském pokoji rozhodně neměl chybět.

Rozkládací křeslo

Již děti ve školkovém věku si přejí, aby k nim občas přišel kamarád na přespání. Pokud máte i vy to štěstí, že vaše dítě má kamarády, můžete se snažit tato přátelství podpořit tím, že jim nabídnete zázemí. Rozkládací křeslo dětem bude po celý rok sloužit k pohodlnému hraní i čtení, zatímco večer se promění v pohodlné lůžko pro návštěvu. Už se těšíte, až bude i vaše dítě moci prožít dobrodružství v podobě přespání u kamarádů? Rozkládací křeslo vytvoří z pokojíčku přátelské prostředí.

Vlastní galerie

Pro tento prvek nebudete potřebovat pořizovat vůbec nic. A přesto promění pokoj k nepoznání! Máte na stěnách volný prostor, který přímo volá po zabydlení? Jistě se vaše dítě rádo věnuje některým výtvarným aktivitám. Pokud ale dále putují maximálně do vzpomínkové složky, malíře to zřejmě příliš nemotivuje. Zatímco když si je bude moci vystavit, konečně získá více sebedůvěry a více radosti z malování. Natáhněte provázky přes stěnu a pomocí kolíčků upevněte umělecká díla tak, aby vznikla originální galerie. Kolik řad obrázků budete mít? Dětský pokoj by měl obsahovat prvky, které dítě podpoří v jeho vývoji.

Related posts

Vysoké komody nabízejí spoustu úložného prostoru a nezabírají přitom žádné místo

no-media.cz

Mezinárodní veletrh FOR ARCH představí i novinky SAPELI

no-media.cz

Daň z příjmu z prodeje nemovitosti

no-media.cz