Reklamní články

Výhodou montovaných garáží je jejich cena i provedení

Garáž nebo jiný přístřešek na automobil jsou stále častější součástí pozemků. Velmi populární jsou především montované garáže, jelikož jsou levnější, mají atraktivní vzhled a jsou velmi variabilní, co se rozměrů a typů týče. Spousta firem je nabízí jako garáže na klíč, takže se od začátku do konce nemusíte o nic starat.

Levnější materiál i práce

Základním konstrukčním prvkem montovaných garáží jsou stěny z profilovaného ocelového plechu s pozinkovaným povrchem. Jelikož je tento materiál levnější než klasický beton, i výsledná cena garáže může být nižší. Navíc je její postavení méně pracné než u zděných garáží, a i to se samozřejmě do konečné ceny promítne. K dostání jsou garáže na jedno auto, dvojgaráže i řadové garáže.

Ocelové stěny garáže jsou pochopitelně tenčí než betonové zdivo, proto se hodí i do menších zahrad nebo tam, kde chcete ušetřit místo. Při stejných vnitřních rozměrech ušetříte minimálně půl metru v každém směru. Zvolit můžete i povrchovou úpravu s omítkou, která je pak k nerozeznání od klasické zděné garáže. Na výběr je přitom několik barev, aby stavba zapadala do celkové koncepce vašeho pozemku.

Garáž za pár hodin

Stavba montované garáže je rychlejší, na pozemku vyroste už za několik hodin. Komponenty se přepravují už připravené a lze je přemístit i do hůře dostupných oblastí. Podle zákona stačí stavbu garáže do rozlohy 25 m2 nahlásit na stavebním úřadu, pokud bude větší, je třeba mít stavební povolení. Většina firem na klíč ale objednavateli poskytne všechny potřebné podklady, a tím mu usnadní práci.

Do montované garáže samozřejmě není problém zavést elektřinu, bez které se dnes už prakticky neobejdeme. Rozvody mohou sloužit k osvětlení, zapojení nářadí nebo ovládání vrat. I když jsou garáže montované na připravený betonový poklad, dají se kdykoliv přemístit na jiné místo. V případě stěhování si tak svou garáž můžete vzít klidně s sebou.

Related posts

Francouzské pekařství PAUL posílilo online aktivity

no-media.cz

Ergonomie 2.0: Proč byste měli zvážit investici do polohovacího stolu?

no-media.cz

Tisk Plzeň zvýšil naše prodeje

no-media.cz