Pro muže

Výhody a nevýhody robotické sekačky. Je pro vás vhodná?

Přejete si na svůj trávník vpustit moderní technologie a ukončit tak nutnost pravidelně sekat okolí vašeho domu? Projděte si s námi výhody i nevýhody robotické sekačky.

Robotické sekačky sekají samy

Robotické sekačky jsou oblíbené pro zcela autonomní provoz stroje. Jsou schopny nejen samy jezdit, ale také si zajet na nabíjecí stanici a doplnit si energii. Po plném nabití pokračují ve své práci. Provoz sekačky tak nemusíte nijak korigovat a hlídat. Benzínové sekačky jsou často hlučné, to u robotické sekačky skutečně nehrozí.

Tichý provoz

O tom, že se právě seká tráva okolo vašeho domu, nemusí vědět celé okolí. Zatímco benzínové sekačky se vyznačují vysokou mírou hlučnosti, o robotické sekačce nebudete mít často ani ponětí. Velmi tichý chod zajišťuje optimální provoz i během víkendů nebo svátečních dnů, kdy je často hlučné sekání trávy pro sousedskou komunitu nevhodné.

Menší výkon

Oproti benzínovým sekačkám mají ty robotické nižší výkon. I proto jsou výborné pro trávníky bez překážek. Máte svůj pozemek krásně upravený a nehrozí, že by sekačka při své práci nacházela neustálé překážky? V tom případě je robot pro vás nejideálnější řešení. Nižší výkon nebo delší doba sekání totiž bude vykompenzována tak, že se robot bude po zahradě pohybovat zcela sám a svou práci vždy dokončí.

Vlhký trávník? Není problém

Pro robotické sekačky není problémem ani sekání vlhkého trávníku do výšky zhruba deseti centimetrů. I zde se tato zahradní technika nezalekne práce a odvede svůj úkol bez problému.

Ideální pro pravidelné sekání

V případě, že sháníte přístroj pro pravidelnou údržbu zahrady, je robotická sekačka vhodný pomocník. Pro nárazové práce a sekání vyššího trávníku se však nehodí. Pro dlouhodobou a pravidelnou údržbu trávníku je tato forma sekání ideální.

Robotické vysavače budou pravidelně a neúnavně udržovat váš trávník.

Related posts

Otcovská dovolená

no-media.cz

Jak poznat kvalitní bezpečnostní agenturu?

no-media.cz

Podzimní lovné sezóny: Tajemství úspěšného lovu kaprů

no-media.cz