Bydlení

Vysoké komody nabízejí spoustu úložného prostoru a nezabírají přitom žádné místo

Určitě jste už někdy i vy řešili, že jste nutně potřebovali přidat do některé místnosti další úložný prostor navíc. Chybělo vám místo na drobnosti v ložnici, na chodbě nebo dokonce v kuchyni. Přitom jste ale museli zároveň řešit problém s tím, že jste nemohli jednoduše koupit další velkou skříň kvůli nedostatku místa v místnosti. A přesně pro tyto případy jsou zde vysoké komody, které vám dozajista pomohou!

Dokonale praktické do menších bytů a domů

Nouze o prostor není rozhodně ničím, co by lidé řešili málo. Pokud jste v bytě, tak jste pochopitelně pevně limitováni rozměry místností a mnohdy jsou právě ty místnosti, kde potřebujete více prostoru, omezeny rozměry nejvíce. To stejné ale platí i v případě, kdy stavíte nebo máte vlastní dům. Každý co už stavěl, ví moc dobře, že zástavba každého metru navíc znamená ohromné rozdíly v ceně.

Vysoké komody jsou tak naprosto dokonalým kusem nábytku v případě, že potřebujete nutně kalkulovat s prostorem v místnosti a zároveň získat další úložný prostor navíc. Z pohledu metrů čtverečních nezabírají téměř žádné místo a díky vertikální orientaci jsou velice jednoduše složitelné i do prostoru, kde už je zastavěno dalším nábytkem.

Vysoké komody nabízí i spoustu zajímavých designů

Nebyl by to ale moderní nábytek, pokud by po boku jakékoliv praktičnosti nehleděl rovněž na vzhled. Vysoké komody vás tak rozhodně nemají šanci zklamat svým vzhledem a s ním spojeným výběrem různých barev a motivů.

Nejčastější jsou tradiční komody ze dřeva. Někdy dokonce z odolného a kvalitního masivu. Vzhledem k rozměrům komody je zde spousta prostoru k tomu, aby vynikla přírodní kresba dřeva a z pohledu bytového designu tak do posledního písmenka splnila svůj účel. Například do kuchyní či koupelen pak lze najít i komody elegantní a čisté bílé.

Related posts

Ucpaný odpad je nepříjemnou komplikací v domácnosti. Kdy a jak si můžete poradit sami a co už musí zvládnout raději odborník?

no-media.cz

Chcete si vzít hypotéku a nemáte našetřeno? Existují způsoby, jak uspět

no-media.cz

Inteligentní dům

no-media.cz