Reklamní články

Výstavní vitrína podle vašich představ

Není nic horšího než se muset přizpůsobovat stávajícím rozměrům vitríny. Sbírka ztrácí na exkluzivitě, jednotlivé kousky na sebe nenavazují. Nové vitríny to již nikdy neudělají. Jsou totiž kompletně tvořeny na míru.

více v článku...

Ano, úplně všechno, včetně polic nebo soklu

Prosklené výstavní vitríny jsou nedílnou součástí mnoha výstav. Je jedno, zda jsou se soklem, nebo se jedná o závěsné vitríny, vždy je potřeba je mít naplno přizpůsobené rozměrům, které potřebujete pro své předměty. Nejlepší vitríny tak jsou ty, které jsou vyrobené na míru. Korespondují s rozměry a podobou předmětů, které ukrývají. Podle potřeby obsahují také police, a to o tloušťce, která opět odpovídá konkrétním předmětům a jejich váze.

Osvětlení, nebo raději bez?

Mnozí vystavovatelé si přejí své exponáty ozvláštnit atraktivní podobou osvětlení. Zde je nutno přidat informaci, že toto osvětlení je vždy na přání klienta. Jeho barva, intenzita i umístění se tak přizpůsobují tomu, co si daný klient přeje. Osvětlení se většinou realizuje pomocí úsporných LED nebo halogenových světel.

Jak je to s bezpečností?

Bezpečnost uložených předmětů je vždy na prvním místě. Vždy je samozřejmě nutné upřesnit, zda se bude vitrína nacházet v interiéru nebo exteriéru, nebo zda existují nějaké speciální požadavky na bezpečné uložení daných prvků. Obecně se využívá bezpečnostní osmimilimetrové sklo, do kterého se instalace umisťují. Možné je ale také zvolit lepené bezpečnostní sklo. Samozřejmostí je také patentní zámek, se kterým budou všechny předměty uschovány v pořádku a bez problémů.

Barva, nebo imitace dřeva?

Na zakázku se proměňuje prvotní projekt v realitu. Přejete si odolné hliníkové profily opatřit některou z barev z RAL palety? Lakování profilů je samozřejmě možné, využívá se k tomu prášková barva v mnoha základních odstínech. Nebo si raději budete přát zakrýt hliníkové profily dekorem, který imituje strukturu a barvu dřevěné dýhy?

Jaké jsou vaše požadavky?

Related posts

Kvalitní zadání pro vývoj mobilních a webových aplikací a jak ho připravit

no-media.cz

Firemní jazykové kurzy online? Výhodná varianta pro všechny

no-media.cz

Kdy se vyplatí půjčka od nebankovní společnosti?

no-media.cz