Reklamní články

Vyzkoušejte nové restaurace a bistra na pražském letišti

Pobyt na letišti nemusí být jen nudným čekáním, můžete si jej náležitě zpříjemnit chutným jídlem. Firma Lagardère Travel Retail vloni vyhrála koncesní řízení a stala se tak provozovatelem 14 obchodních jednotek. Nově můžete navštívit například prémiové bistro, inspirované italskými Benátkami, nebo populární Bageterii Boulevard.

„Každý si zde nyní najde přesně to, co mu vyhovuje. Pokud zákazník spěchá, využije nabídku čerstvých baget, salátů nebo wrapů, které si může vzít i s sebou na palubu. Cestující, kteří mají na odletu nebo při přestupu více času, jej mohou příjemně strávit v některé ze stylových restaurací,“ přibližuje Richard Procházka, CEO Lagardère Travel Retail.

Věděli jste, že Bageterie Boulevard je ryze česká značka? Dnes známý řetězec otevřel svoji první pobočku roku 2003 na pražském Kulaťáku v Dejvicích. V průběhu let expandovala nejenom do dalších pražských částí, ale také do měst po celé České republice a na Slovensku. Nyní provozuje víc než 60 restaurací.

Jednu z nich nově najdete právě na pražském letišti.

Oblíbené bagety se inspirují francouzským stylem a specialitami, vytvořenými podle šéfkuchařů z různých evropských regionů. Navíc jsou připraveny z kvalitních českých i zahraničních surovin. Nabídku baget doplňují dozlatova pečené Patatas, husté krémové polévky, Ice tea, freshe, bohaté snídaňové menu, nebo vegetariánské a veganské receptury Be balanced.

Speciálně pro letiště vyvinula firma novou službu, a to donášku objednávky přímo na gate, na kterém se zrovna nacházíte. Menu lze objednat u obsluhy, u samoobslužných kiosků i přes aplikaci Bageterie Boulevard. Vybírat nyní můžete z rozšířené nabídky boxů, tedy menu v komfortním balení přímo do letadla.

Bageterie Boulevard si od zahájení provozu získala své zákazníky a doplnila skvěle spektrum nabídky občerstvení pro cestující. Její spolupráce s Lagardère a vstup do letištních prostor symbolizuje další milník v růstu společnosti a připravované expanze do zahraničí.

Horkou novinkou je luxusní podnik Bottega Prosecco Bar&Restaurant. Chcete si dopřát kulinářský zážitek v italském stylu? Restaurace nabízí vybrané předkrmy, hlavní jídla i dezerty, spárované s víny vyhlášených italských vinařů ve stylu Perfect Match. Menu bylo navrženo přímo na míru pražské pobočky. Jedinečný interiér je inspirovaný vzhledem benátských „bacaros“, tedy jedinečnými benátskými bary s dlouhou tradicí.

Restaurace se pyšní modernizovanými interiéry, takže si během čekání můžete odpočinout v příjemném prostředí. Těšit se můžete mimo jiné na kavárny Costa Coffee a francouzské pekařství PAUL, které v Česku provozuje Lagardère Travel Retail zcela exkluzivně.

Related posts

Hledáte úsporu pro každodenní využití? Nabídneme vám akce, které neodmítnete

no-media.cz

vivo X80 Lite klenot mobilní fotografie

no-media.cz

Honor X8: Rychlý přehled

no-media.cz