Reklamní články

Web, kde to žije. Jak si získat pozornost zákazníka?

Už jste zjišťovali, jak váš web působí na klienta na první pohled? Možná i váš web je místem, kde je tak trochu nuda. Pojďme to změnit a rozvířit stojaté vody. Přejete si ihned zaujmout?

Okamžitá pozornost

Najedou vaše stránky, které již všichni dobře znají, a najednou bum! Změna! Najednou se na stránce objeví banner s aktuální informací, která okamžitě upoutá pozornost každého návštěvníka. Může jít o novinku, o akční nabídku, nebo o zajímavou informaci, kterou svým zákazníkům chcete předat. Webové push notifikace se umí dokonale postarat o změnu nálady vašeho zákazníka. Najednou bude mít chuť u vás zůstat.

I když není na prohlížeči

Webové push notifikace však dostávají ještě další smysl a zcela nový rozměr použití. Když váš klient souhlasí s tím, abyste mu posílali oznámení, máte zcela nové možnosti. Pomocí reklamního banneru se mu budou zobrazovat vámi zadané informace v reálném čase. A to nejen pokud nebude zrovna na vašem webu, ale dokonce i ve chvíli, kdy nebude mít internetový prohlížeč zapnutý vůbec. I v této chvíli se mu vaše nabídka zobrazí.

Stále v kontaktu

Vaši zákazníci tak budou vědět, že se o ně skutečně pravidelně staráte, a že jim nabízíte zajímavé informace v podobě informativních článků, akčních nabídek, nebo v podobě zábavy. S klientem jste tak stále v kontaktu a udržujete tak dobré jméno a věrohodnost vaší firmy. Odtud je jen krůček k tomu, aby se o vás váš klient zmínil dalším známým ve svém okolí. Získáváte plusové body, tu nejlepší referenci, a navíc další spokojené klienty.

Zde to skutečně žije

Z vaší původně prodejní stránky se tak může stát web, který zákazníka zaujme, informuje a pobaví. Najednou to budete vy, kdo má dokonalý marketingový nástroj na své straně. U vás to skutečně žije.

Nabitý web není jen ten, který je dobře strukturovaný, ale také ten, který umí využít marketingové nástroje ve svůj prospěch.

Related posts

5 věcí, které musí mít studenti na vysoké škole

no-media.cz

Jak pořizovat dobré fotografie telefonem

no-media.cz

Etikety pro vaši firmu

no-media.cz