Reklamní články

Za oponou jackpotů: Příběhy vítězů a co dělají s jejich výhrami

Co byste dělali, kdybyste vyhráli obrovský jackpot? Miliony lidí denně sní o tom, jak by se měli, kdyby se jim to skutečně povedlo. Co ale dělají ti, jimž se skutečně poštěstí? Pojďme se podívat na několik příběhů.

Výhra vám může otevřít nové možnosti – třeba si konečně budete moct koupit nový dům, najít si novou práci nebo vytvořit nadaci. Situace se ale může obrátit i k horšímu. Spousta výherců peníze vyhodí za hlouposti. Posuďte sami.

John Kutey postavil vodní park

V roce 2011 vyhrál jackpot ve výši 319 milionů dolarů. Se svou ženou část výhry věnoval na vybudování vodního parku na počest svých rodičů.

Bob Erb obhajoval legalizaci marihuany

Kanadský aktivista Bob Erb vyhrál 25 milionů dolarů, když se na něj po 43 letech sázení usmálo štěstí. Plánoval však zůstat u své práce stavebního dělníka a svou mzdu věnovat potravinové bance. Ze svých výher také utratil 1 milion dolarů na Den 420, každoroční akci podporující legalizaci marihuany. Jeho obraz v klobouku s motivem marihuany a slunečních brýlí je zobrazen ve Vancouver Art Gallery každoročně během tohoto dne.

Nigel Willetts procestoval celý svět

Pronajímatel hospody Nigel Willetts v roce 2014 vyhrál milion liber. Rozhodl se za ně procestovat svět, a navíc pohostil 13 členů své rodiny na dovolené na Floridě. Ten si umí užívat života!

Evelyn Adams šla s výhrou do kasina

Rodačka z New Jersey Evelyn Adams vyhrála loterii v letech 1985 a 1986, celkem měla 5,4 milionů dolarů. S oprávněným pocitem toho, že má štěstí, vzala peníze do kasin v Atlantic City. Jak to dopadlo? Roku 2016 se ocitla úplně na mizině, bydlela v přívěsu a nic neměla.

Vivian Nicholson si udělala radost

Roku 1961 vyhrála 152 300 liber, ekvivalent dnešních 3 milionů liber. Okamžitě si objednala drahé šaty, koupila několik luxusních aut a procestovala celé USA a Evropu. Od roku 2016 byla její skříň plná drahých šatů, ale peněženka prázdná.

Za co utrácí výhry Češi?

Moc nevíme. Češi se totiž chovají přesně tak, jak by se výherce velkého jackpotu měl chovat. Zůstávají v anonymitě, najmou si finančního poradce, který jim pomůže peníze vhodně investovat.

Related posts

Helma na kolo nové generace aneb poslouchejte hudbu

no-media.cz

Úklid kanceláří, mytí oken a další úklidové služby? Obraťte se na specialisty

no-media.cz

Úžasný smartphone Honor Magic 4 Lite 5G v roce 2022

no-media.cz