Zprávy

Zde je to, co byste měli vědět o Honor Magic 4 Lite

Huawei je obrovská technologická společnost ve světě mobilních telefonů. Společnost neustále pracuje na zdokonalování platformy Android. Huawei má speciální rozhraní nazvané Emotion, což je vylepšená verze Google Android.

Honor se nyní zaměřil především na zařízení střední třídy. Honor Magic 4 Lite je jedním ze středních zařízení Honor vybavených 5G a zařízení nabízí spoustu funkcí, jako je úžasná výdrž baterie a správné nastavení fotoaparátu.

PROFESIONÁLOVÉ:

● Obrovský displej 120Hz

● Solidní výkon

● 5G připojení

● 66W rychlé nabíjení

NEVÝHODY:

● Nekonzistentní kamery

● Reproduktory a mikrofony jsou opožděné

● Dodáváno se systémem Android 11

● Žádné hodnocení IP

Design:

Honor Magic 4 Lite je k dispozici ve stříbrné titanové, půlnoční černé a oceánově modré barvě. Zařízení je vybaveno LCD obrazovkou s velmi tenkými rámečky kolem, ale brada zařízení je trochu tlustá.

Přední obrazovka má uprostřed obrazovky děrovaný kamerový senzor. Otisk zařízení je na pravé straně, spárovaný s tlačítkem pro zapnutí a vypnutí. Zařízení má ve spodní spodní části nabíjecí slot USB-C.

Obrazovka:

Honor Magic 4 Lite je vybaven LCD panelem s maximálním rozlišením 1080p a 385ppi. Obrazovka nenabízí obnovovací frekvenci 120 Hz. Sledování YouTube uvnitř zní skvěle, zatímco na přímém slunci je to trochu těžší, protože barvy jsou vybledlé.

Výkon:

Zařízení je vybaveno výkonným procesorem Snapdragon 695 5G dostupným ve dvou verzích 6 a 8 GB RAM. Na zařízení lze snadno spustit Call of Duty: Mobile & PUBG: Mobile na standardních nastaveních.

Fotoaparát:

Honor Magic 4 Lite nabízí nastavení čtyř fotoaparátů na zadní straně zařízení 48MP hlavního fotoaparátu, nastavení 2MP hloubkového fotoaparátu, 2MP makro objektivu a 16MP selfie fotoaparát. Fotografie jsou jasné a nabízejí spoustu detailů.

Barvy nejsou příliš přesné, ale v této cenové kategorii jsou v pořádku. Přední fotoaparát je také velmi pěkný a automaticky přidává ke snímkům filtr krásy, aby vypadaly super svěží a přirozené.

Závěr

Honor Magic 4 Lite je luxusní smartphone se střední cenou. Nemůže konkurovat ostatním nejdražším zařízením, ale zařízení je dostatečně dobré na to, aby rozbilo všechny dané úkoly, takže uživatel může pohodlně běžet mezi prací a zábavou bez zpomalení, i když je na multitaskingu naskládáno několik aplikací.

Huawei nabízí variace telefonů s výraznými barvami, a proto jsou jeho telefony mezi uživateli androidů známé. Honor Magic 4 Lite je také jedním z takových telefonů, který uživatelům Huawei sedí. Pokud jste si ještě nekoupili telefon Huawei, kupte si tento. Telefon vše vyřeší za vás.

Related posts

vivo X90 Pro: nejlepší fotomobil současnosti míří na český trh

no-media.cz

Exotické druhy papoušků: Co potřebujete vědět o chovu arů, kakadu a podobných ptáků

no-media.cz

České úřední desky od firmy DigiDay respektují cirkadiánní rytmy

no-media.cz