Bydlení

Žižkov je místem, které se bude líbit nejen mladým rodinám

Ideální destinace pro založení rodiny? Praha se může pyšnit vším, co dřívější okresní centra často vůbec nemají. Výhodou je i bohatý kulturní život, protože ve velkoměstě západoevropského formátu se neustále něco děje. Je to prostředí plné zeleně, v němž se bude líbit dětem i dospělým.

Chcete sportovat, nakupovat nebo se večer pořádně bavit? V naší metropoli zvládnete vše, koníčky jsou doslova na dosah ruky a totéž platí o pracovních příležitostech. Pokud vás už dlouho láká Žižkov, máte teď zajímavou příležitost. Je ale nejvyšší čas se rozhodnout, nabídka volných bytů se už tenčí a zbývá jen několik málo dostupných variant.

Občanská vybavenost je skutečně na jedničku

Zázemí pro děti i dospělé, hřiště a parky, ale také restaurace nebo kluby. Když se řekne občanská vybavenost, všichni jistě vědí, že jde o pražské trumfové eso, které nepřekoná žádné další české město. Pokud si chcete pořídit bydlení na Žižkově a sledovat jeho další modernizaci v příštích letech, jste srdečně zváni!

Připravena jsou nejen garážová stání, ale i předzahrádka, která je už klasikou bytů v přízemí. Pokud chcete pěstovat okrasnou flóru, pak dostanete zajímavou příležitost ukázat, co vše ve vás je. Řada bytových jednotek disponuje i vlastním balkonem či lodžií, jinak řečeno, dočkáte se krásného výhledu do přírody a odpolední posezení s kávou jistě přijde vhod. Jednoduše řečeno, je pravdou, že Žižkov má své velké kouzlo!

Útulné bydlení čeká na nové majitele

Sportování, kultura, ale i výborná dopravní obslužnost. Nebude chybět nic z toho, co skutečně potřebujete ke každodennímu životu. Nabídka bytů na Praze 3 spěje do finále a je tedy vhodná doba k výběru. Investice do nemovitostí je vždy generační záležitostí. Vaše děti budou mít jednou svůj startovací byt, a to bez dalších velkých nákladů nebo hypotečních úvěrů. A právě to je výhra pro celou rodinu, že?

Related posts

Řešením čím dál dražších novostaveb může být koupě staršího domu

svet zeny

Koupě dobrého koberce se vyplatí

PH

Proč si zamilovat provensálský styl?

no-media.cz