Bydlení

Žižkov je místem, které se bude líbit nejen mladým rodinám

Ideální destinace pro založení rodiny? Praha se může pyšnit vším, co dřívější okresní centra často vůbec nemají. Výhodou je i bohatý kulturní život, protože ve velkoměstě západoevropského formátu se neustále něco děje. Je to prostředí plné zeleně, v němž se bude líbit dětem i dospělým.

Chcete sportovat, nakupovat nebo se večer pořádně bavit? V naší metropoli zvládnete vše, koníčky jsou doslova na dosah ruky a totéž platí o pracovních příležitostech. Pokud vás už dlouho láká Žižkov, máte teď zajímavou příležitost. Je ale nejvyšší čas se rozhodnout, nabídka volných bytů se už tenčí a zbývá jen několik málo dostupných variant.

Občanská vybavenost je skutečně na jedničku

Zázemí pro děti i dospělé, hřiště a parky, ale také restaurace nebo kluby. Když se řekne občanská vybavenost, všichni jistě vědí, že jde o pražské trumfové eso, které nepřekoná žádné další české město. Pokud si chcete pořídit bydlení na Žižkově a sledovat jeho další modernizaci v příštích letech, jste srdečně zváni!

Připravena jsou nejen garážová stání, ale i předzahrádka, která je už klasikou bytů v přízemí. Pokud chcete pěstovat okrasnou flóru, pak dostanete zajímavou příležitost ukázat, co vše ve vás je. Řada bytových jednotek disponuje i vlastním balkonem či lodžií, jinak řečeno, dočkáte se krásného výhledu do přírody a odpolední posezení s kávou jistě přijde vhod. Jednoduše řečeno, je pravdou, že Žižkov má své velké kouzlo!

Útulné bydlení čeká na nové majitele

Sportování, kultura, ale i výborná dopravní obslužnost. Nebude chybět nic z toho, co skutečně potřebujete ke každodennímu životu. Nabídka bytů na Praze 3 spěje do finále a je tedy vhodná doba k výběru. Investice do nemovitostí je vždy generační záležitostí. Vaše děti budou mít jednou svůj startovací byt, a to bez dalších velkých nákladů nebo hypotečních úvěrů. A právě to je výhra pro celou rodinu, že?

Related posts

Proč si zamilovat provensálský styl?

no-media.cz

Ideální vlastnosti kuchyňské desky: co zvážit při jejím výběru

no-media.cz

Stěhování Brno: které lokality jsou nejatraktivnější?

no-media.cz