Reklamní články

Značky, které nabízejí v česku franšízu

Franchising je možnost, jak být v podnikání úspěšní už od prvního roku po jeho založení. Víte, které značky na našem trhu nabízejí svou franšízu? Třeba i vy se necháte inspirovat a budete přemýšlet o nových možnostech pro svou obživu. Pokud Extéria Market není vaším šálkem kávy, za zvážení stojí i následující.

Oxalis

Jistě znáte obchody, kde to nezaměnitelně voní čerstvou kávou a exotickými i domácími čaji. Tato původně česká firma nabízí v současné době možnost franchisingu. V Česku nyní provozuje na 29 franchisingových provozoven. Ryze česká společnost se dlouhodobě řadí mezi ty, ke kterým si zákazníci sami nacházejí pravidelně cestu. Firma se řadí mezi přední evropské výrobce i distributory kávy a sypaného čaje. Poslání firmy? Jednoduché – přinést zákazníkovi požitek z jeho nápoje.

Papilonia

Pokud vás zajímá oblast služeb a zážitků, možná byste mohli popřemýšlet nad možností zakoupení franšízy Papilonie. V naší zemi se pohybuje od roku 2015, vlastní provozovny jsou zde prozatím pouze dvě. Budete potřebovat kapitál pro potřebné vybudování motýlího domu Papilonia. Abyste se mohli stát franšízantem, budete potřebovat jakékoliv interiérové prostory, které splňují dispoziční kritéria lokality pro výletní atrakci. V současné době jsou provozovny pouze dvě, a to v Praze a v Karlových Varech.

Solodoor

Český koncept, který to rozjel. Franšízor vám poskytne know-how, které budete potřebovat k úspěšnému provozu maloobchodní prodejny v rámci naší země, ale i v zahraničí. A co bude předmětem vašeho prodeje? Přeci interiérové dveře a zárubně, které oplývají nejen jedinečným designem, ale také vysokou kvalitou. Využít pro svůj prospěch tak můžete nejen dobré jméno značky, ale také svou vlastní znalost vašeho regionu. Je jen na vás, jak dobrého jména značky využijete. Franšízy jsou dobrým způsobem, jak se vydat na podnikatelskou dráhu a snížit rizika, která jsou s tím spjata. Když se spojíte se silnými hráči na trhu, můžete mnohé získat.

Related posts

Co je to zábavní pyrotechnika?

no-media.cz

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

no-media.cz

3 tipy, jak podnítit kreativitu a co nejlépe ji využít

no-media.cz