Finance

Znáte přednosti, které nabízí registrační pokladna od Dotykačky?

Registrační pokladny pomáhají dnes a denně mnoha podnikatelům i firmám. Když si vyberete kvalitní a popracovaný model od společnosti, která stále zdokonaluje svou nabídku, získáte nepostradatelného pomocníka, který vám pomůže podnikat efektivně a přehledně zároveň. Právě takové registrační pokladny nabízí Dotykačka.

Využijte pokladnu, která se hodí pro různé typy podnikání

Živnostníci, malé i středně velké firmy např. provozující prodejny, také gastro zařízení nebo třeba hotely, poskytovatelé služeb, ti všichni mohou s důvěrou používat registrační pokladny Dotykačka. Tyto elektronické registrační pokladny mají dotykový displej s vysokou odolností a kvalitní příslušenství.

U Dotykačky najdete jak přenosné registrační pokladny, tedy Dotykačku MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8“, tak větší pokladní sety, např. Dotykačku UNIVERÁLNÍ 10“ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

Funkce usnadní provoz podnikání

Mnohem snáze se vám bude podnikat díky funkcím, jako např. rezervační systém, docházkový systém, skladový a hotelový systém. Registrační pokladna vám umožní mít podnikání „jako na dlani“ díky Vzdálené správě a analytickým nástrojům. Objednávkový systém vám pomůže s přivedením dalších zákazníků.

Výhody pro vás, coby zákazníky

Dotykačka má propracovaný zákaznický systém a díky tomu i mnohé zákaznické výhody. V případě, že se vyskytne jakýkoli problém, můžete se obrátit na technickou podporu ZDARMA, která je k dispozici NONSTOP. Technici nebo detailní textové a video návody vám pomohou s instalací registrační pokladny. Online webináře a školení vám vždy ukážou, jaké jsou v Dotykačce novinky, ale i mnohé užitečné rady a tipy.

Na webových stránkách Dotykacka.cz najdete i recenze a zkušenosti uživatelů, kteří se pro registrační pokladnu od Dotykačky rozhodli před vámi. Budete se moci nechat inspirovat, a také si vyslechnout zkušenosti a poznatky, jak fungují registrační pokladny v praxi.

Related posts

Zlato je ideální dárek, kterým zajistíte svým dětem bohatší budoucnost

PH

Nebezpečí rychlých půjček

no-media.cz

Lze si vzít hypotéku bez našetřených peněz radí Aplikant.cz

no-media.cz