Pro muže Pro ženy

Balíte? Poradíme pár kosmetických nezbytností, bez kterých se neobejdete

Vánoce jsou za námi a do jara daleko – to je zhruba definice února, který se pro mnohé stává nejnáročnějším měsícem v roce. Možná právě z těchto důvodů zvažujete útěk ze všednosti běžného týdne a plánujete dovolenou. Ať už vyrážíte za sluncem nebo na zasněžené kopce hor, poradíme pár tipů, co by nemělo chybět ve vaší kosmetické taštičce.

Chraňte se před sluncem

Ať už míříte do hor nebo k moři, vaše kosmetická výbava by měla obsahovat pleťový krém s spf faktorem. Ochráníte tak svůj obličej před nebezpečnými paprsky slunce, které jsou v těchto podmínkách velmi ostré. Pokud míříte k moři, určitě nezapomeňte ani na opalovací krém.

Dokonalé osvěžení

Skvělým pomocníkem k osvěžení může být termální voda. Tu si na sebe můžete kdykoliv aplikovat pomocí rozprašovače a vaše pleť zůstane dokonale hydratovaná. Pokud potřebujete osvěžit suché rty, vybavte se kvalitním balzámem. Ten může být nejen čirý, ale i lehce tónovaný – můžete tak vybírat i z oblíbených barev.

Hydratace, hydratace a zase hydratace

Náhlé změny teplot či let letadlem nedělají naší pleti ani trochu dobrou službu. Je proto nutné se o ni řádně starat. K tomu nám pomohou pleťové krémy, ideálně v hydratační variantě. Ty obsahují velké množství vitamínů a jiných důležitých složek, které naši pleť dokonale vyživí.

Vyživujte

I když se zásobíme skvělým krémem, je důležité myslet i na hlubší výživu v podobě pleťové masky. Hydratační nebo detoxikační maska dokáže udělat v takové chvíli s naší pletí opravdové zázraky.

Dekorativní kosmetika pro všechny případy

I na dovolené se chceme cítit krásně. Pokud si chcete dopřát hezký look, určitě nezapomeňte lehký make-up či řasenku. Ta by měla být voděodolná, aby vás nepřekvapila žádná vlna nebo husté sněžení. Rtěnka v oblíbené barvě, ladící s outfitem se bude zase hezky vyjímat na romantickou večeři i procházku po promenádě.

Ať už jste do své kosmetické tašky zabalila cokoliv, užijte si dovolenou a zasloužený relax.

Related posts

Ochranné oděvy jsou pro celou řadu povolání zcela zásadní

no-media.cz

Máte doma málo místa? Kupte si umělý vánoční stromeček v malém rozměru, který bude i tak kouzelný

no-media.cz

Kreatin patří mezi nejsilnější legální suplementy. Proč ho musíte zkusit?

svet zeny